• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Speciali dietologų sudaryta dieta, kuri padės sulieknėti  1 

Autorius: Parengė Gerda Zemenskaitė
2011-07-26 09:40:00

Speciali dietologų sudaryta dieta, kuri padės sulieknėti
123rf.com

Pašalinti toksinus ir išvalyti organizmą Jums padės gydytojų dietologų sukurta dieta, skirta tiek vyrams, tiek moterims. Gaivios daržovės, sotūs vaisiai ir pagal specialų receptą paruošta sriuba – būtent šios variacijos Tau leis pasitikėti savimi ir pasipuošti išsvajotąja suknele, kuri pabrėš tobulas Tavo kūno linijas.

 

Ši dieta truks savaitę. Kiekvieną dieną Jūs turėsite suvalgyti sriubos bei derinti ją su vaisiais arba daržovėmis, kaip bus nurodyta meniu. Renkantis vaisius, būtina atkreipti dėmesį į jų kaloringumą – savaitės bėgyje venkite bananų, o dėl daržovių – viskas labai paprasta: valgykite šviežias, savame sode užaugintas morkas, kopūstus, pomidorus, agurkus, cukinijas ir pan.


Taigi, sriubytei, kurią turėsite valgyti kiekvieną dieną, reikės: 10 vyšninių pomidorų, 3 svogūnų, liesos jautienos, salierų, makaronų, 2 morkų, 2 žaliųjų pipirų.


Visus ingredientus virkite pasūdytame vandenyje tol, kol daržovės suminkštės. Pačią pirmą virkite jautieną, nes jai išvirti reikės ilgiau laiko. Šią sriubą galite virti kiekvieną dieną ir valgyti neribotais kiekiais vos panorėjus. Ši sriuba nekaloringa ir labai sveika Jūsų organizmui.


Pirmoji dietos diena:


Valgykite sriubą ir vaisius. Galite valgyti visus vaisius, išskyrus bananus. Jie iškrinta iš raciono dėl nemažo kaloringumo (vienas bananas turi apie 200kcal.)


Antroji dietos diena:


Valgykite sriubą ir daržoves. Galite valgyti virtas, garintas ir troškintas daržoves kiek tik norite.


Trečioji dietos diena:


Valgykite sriubą, vaisius ir daržoves. Vaisių ir daržovių valgykite tiek, kiek panorėsite.


Ketvirtoji dietos diena:


Valgykite sriubą, bananus ir gerkite pieną. Šią dieną gerkite pieno kiek tik norite, nes pienas – tai natūralus kalcio šaltinis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Xi
2011-07-26 10:40:50
Šitą sriubos dietą aš žinau jau daugiau kaip 10 metų, jinai tikrai efektyvi, tik ta sriuba šlykšti iki negalėjimo, bet ją būtina valgyti, kad nesvaigtų galva ir negurgtų pilvas. Beje, pagal mano žinomą variantą, sriuba verdama iš kopūstų, pomidorų, salierų ir svogūnų bei daržovių sultinio (jokios jautienos ir tuo labiau makaronų), be to, antrąją dieną galima suvalgyti nedidelę porciją keptų bulvių. Į šitą dietą reikėtų žiūrėti kaip į priemonę išvalyti organizmą, nes po jos tikrai pagražėja oda ir plaukai. Pliusai dar ir tie, kad šiek tiek sureguliuoja mūsų iškreiptą angliavandenių poreikį. Mano gydytoja sakė, kad joje viskas labai neblogai suderinta.