• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar verta gultis po skalpeliu  1 

Autorius: Lietuvos Sveikata
2010-08-23 13:00:00

Ar verta gultis po skalpeliu
Jupiterimages.com
Tikra tiesa, kad kai kuriuos išvaizdos trūkumus gali ištaisyti tik skalpelis. Bet prieš renkantis plastinę operaciją reikėtų gerai apsvarstyti, ar tų “trūkumų” negalima pakoreguoti kitais būdais. Didžiojoje Britanijoje atlikta anoniminė moterų apklausa. Nemažai jų teigė, kad prieš plastines operacijas gydytojai nutylėjo kai kurias svarbias detales.

Teks pataisyti, kainuos brangiau

Prieš operaciją kiekvienas pacientas guodžiamas, kad viskas bus gerai. Tačiau daugeliu atvejų atsitinka taip, kad pacientų įsivaizdavimas apie operaciją ir jos pasekmes dažnai nesutampa su medikų. Nors, rodos, abi pusės, susėdusios prie nubraižyto “maketo”, prieina prie bendro sutarimo. Statistiškai beveik trečdalį operacijų sudaro ne pagal paciento norus pakeistos nosies formos taisymas. Tiesa, apie tai, kad nenusisekęs bandymas patobulinti nosytę kainuos dvigubai brangiau, pacientai sužino tik po operacijos. 
 
Jums reikia psichoterapeuto pagalbos

Nemaža dalis į plastikos chirurgus besikreipiančių žmonių turi liguistą poreikį tobulinti savo kūną. Dažnai tokie žmonės įsivaizduoja, kad pašalinę trūkumus jie lengviau susiras darbą, susipažins su žmonėmis taps atviresni ir laimingesni. Tačiau statistiškai tokiems žmonėms vienos procedūros nepakanka, o atliktų operacijų kokybė jų netenkina. Galiausiai tokie žmonės tampa psichoterapeutų klientais, nepigiai sumokančiais, kad išmoktų mylėti save tokius, kokie yra.
 
Nusiurbiam ir jūs kaip smilga

Liposakcija, kitaip riebalų nusiurbimas, išties gali daugeliui žmonių padėti sulieknėti. Tačiau jei manote, kad po šios procedūros džiaugsitės tobulomis formomis ir pamiršite kelią į plastikos chirurgo kabinetą, verta gerai pamąstyti gal geriau padirbėti metus sporto klube? Daugeliu atveju po šios operacijos tenka daryti kitą - šalinti suglebusią odą, kuri netekusi daug riebalinio audinio toje vietoje tiesiog karos. Antra vertus, jei nusisiurbusios visus riebaliukus nepakeisite savo gyvenimo būdo, gana skausmingą procedūrą teks kartoti vėl. O kaip žinia pakartojimai kainuoja brangiau.
 
Susitiksime po dešimties metų

Krūtinės didinimas šiandien tapo įprastas reiškinys. JAV ji tokia populiari, kad tėvai ją šešiolikmetėms dukroms dovanoja gimtadienio proga. Tačiau kaip ten bebūtų, tai rimta operacija, kurios metu gali kilti įvairiausių komplikacijų. Be to, krūtinės implantų “galiojimo laikas” - 10 metų. Taigi praėjus šiam terminui juos teks keisti naujais.
 
Nuomonės
Gintarė Karaliūnaitė, dainininkė:

- Man buvo būtina nosies pertvaros tiesinimo operacija, nes dėl patirtų sužalojimų viena šnerve nebegalėjau prakvėpuoti. Tai planavau kokius dešimt metų, bet niekaip nesiryždavau.

Nesu prieš plastines operacijas, tačiau prieš ryžtantis joms patarčiau labai gerai viską pasverti ir apgalvoti, ar tikrai verta. Be to, reiktų kreiptis į labai gerus specialistus.
 
Mia, dainininkė:
- Negali žinoti, gal kada ateity ir aš ryšiuos pasididinti krūtinę. Esu už jaunystę. Žaviuosi moterimis, kurios net ir būdamos brandaus amžiaus atrodo jaunos, o kai kurias net laikau pavyzdžiu ir bandau jomis sekti. Jei blogai jautiesi, kodėl gi nesiryžus gultis ir po skalpeliu?
 
Oksana Pikul, atlikėja:

- Ryžtis tokiai operacijai prireikė nemažai laiko. Tačiau dabar, kai viskas praeity, gailiuosi vienintelio dalyko... kad nepadariau to anksčiau. Nors buvo įvairiausių kalbų, šiame žingsnyje nematau nieko blogo. Išpildžiau vieną savo svajonių ir dabar jaučiuosi kur kas geriau.
 
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​
Ar sutiktumėte darytis plastinę operaciją?
Žinoma. Jei tik kas nors man teiktų diskomfortą, iškart tobulinčiau.
38 (46.91 %)
Esu pasidariusi plastinę operaciją ir tuo labai džiaugiuosi.
6 (7.41 %)
Esu pasidariusi plastinę operaciją, tačiau antrą kartą nesiryžčiau.
0 (0 %)
Patinku sau tokia, kokia esu. Plastinės operacijos nesidaryčiau.
6 (7.41 %)
Daryčiau tik tuo atveju, jei tai būtų reikalinga dėl sveikatos.
31 (38.27 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
nerija
2010-08-23 21:48:49
Verta viskas ir visada, jeigu zmogus jauciasi blogai. kam kesti diskonforta, jeigu galima tai mazuma pataisyti ir vel dziaugtis gyvenimu.Gerai, kad yra tokia plastine chirurgija,milijonus zmoniu ji padaro laimingais.Nekalbu apie liguistus nukripimus,kai operacijos tampa pusryciais.Kodel dauguma nusistate pries plastine chirurgija,bet uz iprastine.Kodel operuotis del grozio NENORMALU,O DEL SVEIKATOS NORMALU?Kvailas poziuris.viskas yra rizikinga siais laikais,bet yra posakis kuri visi zinot,todel verta rizikuoti.