• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gausus prakaitavimas: kokios gali būti to priežastys?  16 

Autorius: Raimonda M.
2008-10-16 00:00:00

Gausus prakaitavimas: kokios gali būti to priežastys?
"Gamma" nuotr.

Mes visos žinome, kad gausiai prakaituoti yra visai natūralu, kai sportuojame arba vasaros karščių metu. Tačiau būna ir taip, kad kai kuriuos žmones gausus prakaitavimas vargina tarsi be jokios priežasties. Į tai nevertėtų numoti ranka, nes toks prakaitavimas gali būti tam tikrų ligų ar būklių požymis. Pateikiame jums gausaus prakaitavimo galimas priežastis:

Antsvoris. Jau senai nustatyta, kad labiau prakaituoja turintys antsvorio žmonės, nes kūnas per riebalų sluoksnį sunkiau aplinkai atiduoda šilumos perteklių. Dėl antsvorio net įprasti kasdieniniai darbai dažnai tokiems žmonėms yra pernelyg sunkūs ir būtent tai gali sukelti gausų prakaitavimą. Taigi antsvoris ir prakaitavimas yra du neatskiriami dalykai, o norint atsikratyti prakaitavimo vertėtų labiau pasirūpinti savo kūno linijomis ir numesti nereikalingus kilogramus, kurie tik apsunkina visą organizmo veiklą.

Sutrikusi skydliaukės funkcija. Skydliaukės problemos gali padidinti prakaitavimą, bet tada dažniau būna viso kūno prakaitavimas, o ne tik pažastų. Sutrikusią skydliaukės funkciją galima įtarti, jeigu dėl neaiškių priežasčių krinta svoris, nors kamuoja didžiulis apetitas, nusilpsta ir skauda raumenis, dažnai pasitaiko viso kūno, o ypač rankų drebėjimas. Tokie žmonės netoleruoja šilumos, padidėja jų jautrumas, jie greitai susinervina ir pravirksta. Moterims dažnai sutrinka mėnesinių ciklas, kartais patinsta blauzdos. Jei pastebėjote tokius požymius, tai jums būtinai reikia kreiptis į gydytoją, pasidaryti kraujo tyrimus ir išsitirti skydliaukę ultragarsu.

Brendimas. Brendimo laikotarpiu vystosi lytinės apokrininės liaukos, todėl prakaitavimas yra natūralus. Norint išvengti gausaus prakaitavimo ir negero kvapo, reikia deramai rūpintis higiena ir tinkamai pasirinkti prakaitavimą mažinančias priemones. Pasibaigus brendimo laikotarpiui gausus prakaitavimas turėtų liautis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jolita
2013-05-01 19:23:09
Vienintelis, kas pagelbėjo, tai Teimurova pasta. Nusipirkau internetu, greit atkeliavo. www.neprakaituok.info
Jurgita
2012-05-11 00:56:13
ODOREX Extra Dry Lotion, ODOREX Depper, ODOREX SPRAY, ODOREX CREME...
Priemonės nuo gausaus prakaitavimo ir nemalonaus prakaito kvapo!!!

Tai neįtikėtinai veiksmingos priemonės nuo gausaus prakaitavimo, naikinancios nemalonų kūno kvapą. Tepama tik 1-3 kartus per savaitę. Bekvapis, skaidrus, švelnus naudoti. Tinka Jam ir Jai. Nepalieka dėmių, kliniškai įrodyta, kad suteikia ilgalaikę apsaugą nuo prakaito ir kvapo. Tinka pažastų, delnų, kojų pėdų ir kitų kūno vietų prakaitavimui naikinti. Šiu Odorex priemoniu poveikis toks puikus, kad papildomi dezodorantai Jums bus nereikalingi!

ODOREX – kad prakaitas Jūsų niekada nebevargintų.

Norėdami įsigyti šio losjono, skambinkite telefonu:
+370 607 33897 .
El. paštas:losijonas@gmail.com
Prekės originalios ir vežamos tiesiogiai iš gamintojo!
Siunčiu į visus miestus!
Greta
2011-12-06 18:48:44
Dviem už tik už Perspi-Guard, puiki priemonė sustabdyti prakaitavimui.
Rūbų pirkimas internetu