• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į pagalbą lieknėjančioms – maisto papildai

Autorius: Vitamins for Life
2009-03-02 00:00:00

Norinčioms sulieknėti, dietologai rekomenduoja ne tik subalansuoti mitybą, skaičiuoti kalorijas, sportuoti, bet ir vartoti maisto papildus. Šiuo metu Lietuvoje galima įsigyti įvairių maisto papildų, kurie yra sukurti specialiai norinčioms sulieknėti. Šiame straipsnyje jums pristatysime du maisto papildus - FITNESS CLA ir APPETITE STOP.


FITNESS CLA – Lieknėkite sportuodamos!

FITNESS CLA yra augalinis maisto papildas, rekomenduojamas visoms, kurios nori sulieknėti sportuodamos. FITNESS CLA sudėtinė dalis - konjuguota linolo rūgštis (toliau - CLA) - yra išgaunama iš Dažinio dygimo (Carthamus Tinctorus) augalo, augančio Viduržemio jūros regione. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad FITNESS CLA sudėtyje esanti CLA:
•    tirpdo riebalus;
•    padidina medžiagų apykaitos greitį;
•    mažina tikimybę, kad numesti kilogramai sugrįš;
•    nemažina raumenų.

Norint kuo greičiau sulieknėti, patartina vartoti FITNESS CLA ir aktyviai sportuoti. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad tyrimo dalyvių, kurie mankštinosi ir vartojo kapsules su CLA, kūno riebalų masė sumažėjo net 20 proc. Todėl, norint lieknėti efektyviai, reikėtų reguliariai lankytis sporto klube, kurio profesionalūs treneriai parengtų jums tinkamą sporto programą. Svarbu paminėti ir tai, kad norint pasiekti maksimalų efektą, derėtų gerti vieną 1 g FITNESS CLA kapsulę tris kartus per dieną po valgio neviršijant 3 g rekomenduojamos dienos normos.

FITNESS CLA nevartojamas kaip maisto pakaitalas.
FITNESS CLA sudėtyje esančią CLA, patentuotą Tonalin® CLA pavadinimu, gamina visame pasaulyje garsi Vokietijos bedrovė Cognis. Bendrovė rinkai teikia tik aukštos kokybės inovatyvius maisto papildų ingredientus. Daugiau informacijos apie FITNESS CLA galima rasti www.nvt.lt. Daugiau informacijos apie Tonalin® CLAwww.tonalin.com.

Klausimus, susijusius su FITNESS CLA siųskite info@nvt.lt.


Appetite STOP – Kontroliuokite savo apetitą!

Augalinis maisto papildas Appetite STOP Lietuvoje pasirodė daugiau kaip prieš metus ir sukėlė didelį moterų susidomėjimą. Appetite STOP sudėtyje yra Korėjos pušų riešutų aliejaus. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad Korėjos pušų riešutų aliejus daro įtaką dviems svarbiems virškinamojo trakto hormonams - CCK ir GLP-1. Klinikinių tyrimų rezultatai skelbia, kad praėjus valandai po Korėjos pušų riešutų aliejaus suvartojimo, į kraują išsiskiria CCK ir GLP-1 hormonai, kurie sukuria sotumo jausmą, valgyti nenorima apie tris valandas.

Norint pasiekti maksimalų efektą, Appetite STOP rekomenduojama vartoti dvejopai:
•     kai norite suvalgyti mažiau maisto, išgerkite 1 - 2 Appetite STOP kapsules 30 - 60 min. prieš valgį;
•     kai norite neužkandžiauti pavalgę, išgerkite 1 - 2 Appetite STOP kapsules valgio metu.

Siūloma vartoti po 1 - 2  Appetite STOP kapsules, užgeriant stikline vandens arba sulčių su trupučiu maisto. Nerekomenduojama vartoti daugiau kaip 4 Appetite STOP kapsules per dieną. Appetite STOP nevartojamas kaip maisto pakaitalas.
Svarbu paminėti tai, kad Appetite STOP sudėtyje esantį Korėjos pušų riešutų aliejų (patentuotas pavadinimas - Pinnothin™) gamina Olandijos bendrovė Lipid Nutrition. Bendrovė rinkai teikia tik aukštos kokybės maisto papildų ingredientus, kurių saugumas ir veiksmingumas yra patvirtintas moksliniais ir klinikiniais tyrimais. Daugiau informacijos apie Appetite STOP galima rasti www.apetitas.lt. Daugiau informacijos apie Pinnothin™ - www.pinnothin.com.

Klausimus, susijusius su Appetite STOP siųskite info@nvt.lt.

Speciali akcija Jums!

 

Visą kovo mėnesį vaistinėse „Norfos vaistinė“ ir „Gintarinė vaistinė“ Fitness CLA ir Appetite STOP įsigysite net su 20% nuolaida!


  -  Išlik sveikas!


Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Siųsti draugui:

Vardas*
El. paštas
 
Draugo vardas*
Draugo el. paštas
 
Žinutė
* žymi privalomus laukus