• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Atvertas dangus

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, IEVA
2010-06-03 09:00:00

Atvertas dangus
Įmanoma ir Žemėje gyvenant patirti jausmą, kai mums tyliai atsiveria dangaus vartai.

Ir dėl to nebūtina staiga nutrūktgalviškai įsimylėti. Nors tai taip pat galėtų būti atsivėrusių dangaus vartų priežastis. Ypač jei šį kartą imsite ir pamilsite save ir šia proga pasilepinsite palaiminga dangaus vartų atidarymo procedūra.


Pabudusi siela

Kinų masažo ir grožio centre QI ANMO į profesionalų rankas nugulė tūkstančius metų kauptos paslaptys, kurias jie prisilietimais pasakoja kiekvienam, užėjusiam čia nusiraminti po darbo dienos, išsivaduoti iš kamuojamų sveikatos bėdų ar tiesiog pašalinti nuovargio šešėlį nuo veido. Nekalbant apie tai, kad malonus masažas padeda žmogui atsipalaiduoti ir pajusti gyvenimo malonumų skonį, kinų masažas tuina (tui – stumti, na – griebti) išjudina ne tik snūduriuojančią sielą, bet ir giliuosius raumenis. Iš malonumo užmerkusios akis nematysite, kaip dirba profesionalai, bet, patikėkite, jausmas įspūdingas... Gilus masažas, atliekamas pirštais, delnais, riešais, dilbiais ir alkūnėmis, aktyvina kraujo apytaką, stimuliuoja gyvybiškai svarbius organizmo procesus, malšina sąnarių skausmus.


Švytintis veidas


Po specialaus veido masažo tanjan, kurio galiomis naudojasi Kinijos moterys, sušvyti jaunystė. Ar atkreipėte dėmesį, kaip ilgai kinėms pavyksta išsaugoti jaunatvišką, skaisčią ir gaivią veido odą? Paslaptis – tikrai ne naujausios, idealiai slepiančios trūkumus kreminės pudros, anaiptol. Kovoti su senatvės požymiais joms padeda reguliariai atliekami veido masažai. Juos, atliekamus įvairios trukmės ir intensyvumo, galite išbandyti kinų masažo ir grožio centre QI ANMO. Masažuojant stimuliuojami reikiami taškai, kurie intensyvina odos apsaugines funkcijas ir atsinaujinimo procesus. Todėl oda tarsi įgyja antrą kvėpavimą, ima natūraliai švytėti, akivaizdžiai sustangrėja, raukšlelės ima nykti, tarsi laikrodžio rodyklės būtų pradėjusios suktis atgal. O maskuojamųjų kreminių pudrų buteliukai lieka liūdnai stovėti ant lentynos nenaudojami ir pamiršti.


Lengvos kojos

Tibeto vaistinių žolelių vonelės ir specialus pėdų masažas – atgaiva nuvargusioms kojoms. Po procedūros apima nenusakomas lengvumo jausmas, tarsi visa dienos našta, aukštų kulniukų sukelti nepatogumai būtų išgaravę į nebūtį. O savo vyrui galite padovanoti šlakų šalinimo masažą, kuris tarsi paslaptingojo magijos seanso metu atliekamas su raganosio kaulo mentele. Perkeltine prasme tai lyg ir demonų išvarymas, nes organizme susikaupę šlakai tyliai nuodija organizmą ir sukelia įvairių negalavimų.


Skaidrios mintys

Tačiau grįžkime prie dangaus temos... Žinote jausmą, kai kasdienybė, rutina, įvairios problemos ima taip spausti galvą, kad viskas pasidaro neįdomu, nemiela, be spalvų? Ima trūkti energijos, o smilkiniuose pulsuoja vien nerimas ir chroniškas nusivylimas... Pats laikas atverti dangaus vartus... Specialaus dangaus vartų atidarymo masažas atliekamas lyg šukuojant plaukus nuo galvos iki pakaušio, stimuliuojant specifinius taškus ir atveriant energinius kanalus viršutinėje galvos dalyje. Po tokios palaimos jūsų problemos išgaruos lyg lengvas ūkas, nuskaidrės mintys ir užplūs nesuvokiamai maloni šiluma. Dangaus vartai jums tyliai prasivers... Tik praverkite kinų masažo ir grožio salono QI ANMO, esančio Gedimino pr. 50/2, Vilniuje, duris.

www.masazaskinu.lt


Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus