• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gydykis paprasčiau!

Autorius: pagal TheSun
2012-07-17 19:07:00

Gydykis paprasčiau!
Freedigitalphotos nuotr.

Tabletės - ne panacėja. Kartais netikėtus sveikatos sutrikimus galima išgydyti dar netikėtesniais metodais. Ir be jokių vaistų!

Imkis gydytis pati! Toks šūkis kartais skamba panašiai, kaip raginimas pačiai sau ištraukti dantį. Ir vis dėlto siūlome tau keletą netikėtų gydymo būdų, kurie padės sušvelninti ar pašalinti kai kuriuos negalavimus.

Užkietėjo viduriai? Valgyk bananą!

Kaip tai veikia? Banano viduje yra natūralaus vaisių cukraus, kuris, patekęs į žarnyną, sušvelnina hemorojaus simptomus - išsiplėtusias, skausmingas venas aplink išeinamąją angą. Procesas, kurį sukelia bananai, vadinamas osmoze - vanduo ištraukiamas iš ląstelių, taigi jos susitraukia. Šiame cukruje taip pat yra natūraliųjų antibiotikų, kurie apsaugo pažeistą vietą nuo bakterijų. Taigi poveikis bus net geresnis nei tikėjaisi!

Kamuoja nemiga? Miegok su pirštinėmis ir kojinėmis!

Kaip tai veikia? Sušilus rankoms ir pėdoms tavo vidinė kūno temperatūra krinta 2 laipsniais, o tai garantuoja geresnį miegą. Taip nutinka dėl mūsų cirkadinių ritmų - mūsų kūnai būna šilčiausi apie vidurdienį ir šalčiausi - naktį. Taigi paskatindama šį procesą savotiškai apgauni kūną ir.. greičiau užmiegi!

Nutirpo galūnės? Pajudink galvą!

Kaip tai veikia? Rankos dažniausiai ima tirpti dėl užspaustų kaklo srities nervų. Pasukiojusi galvą spaudimą nuimsi, taigi tirpimas praeis per keltą minučių. Palankstyk galvą pirmyn-atgal, nuo peties prie peties, pasisukiok į abi puses pasukdama kaklą tiek, kiek gali. Jei simptomai nepraeina per keletą dienų - kreipkis į medikus, kad išsamiai patikrintų sveikatą: tirpstančios rankos gali būti pakrypusio disko arba diabeto požymis.

Žagsi? Sučiulpk cukraus kubelį!

Kaip tai veikia? Manoma, kad cukrus stimuliuoja vadinamąjį klajoklį nervą, kuris siunčia signalus iš smegenų į diafragmą. Jis ir slopina diafragmos raumenų susitraukimus, taigi sustabdo ir žagsėjimą. Nors mokslininkai kol kas dar teigia tiksliai neišsiaiškinę, kas būtent sukelia žagsulį, tikėtina, kad jam sustabdyti padeda ir cukraus čiulpimo bei seilių rijimo procesas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus