• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip sulieknėti visam laikui  5 

Autorius: Dieta.ru, Gerda Z.
2010-07-13 08:00:00

Kaip sulieknėti visam laikui
Jupiterimages.com nuotr.

Kaip jau žinome, sulieknėti tam tikram laikui dietos pagalba yra įmanoma, tačiau išsaugoti sumažėjusį svorį – beveik neįvykdoma užduotis.


Gyvenimas rodo, kad žmonės po metų ar dviejų grįžta prie buvusio svorio, o dažnai ir priauga dar daugiau. Papildomi kilogramai ne tik sugrįžta, bet ir draugų su savimi atsiveda. Tačiau reali galimybė sulieknėti visam laikui – egzistuoja.

 

Kaip gi to pasiekti?


Kalba krypsta apie vienintelį šiuo metu egzistuojantį būdą kaip išspręsti antsvorio problemą kartą ir visiems laikams – chirurgija. Daugelis žmonių girdėjo apie tai, kad pasaulyje atliekamos tokios operacijos, daugelis matė tai per TV Laidas, kur dažnai pasakojama apie svorio mažinimo operacijas bei gautus rezultatus.


Tačiau daugelis žmonių, turinčių antsvorio problemų, kurie girdėjo ir žino apie chirurginį nutukimo gydymą, niekada negalvojo, kad tai gali tiesiogiai juos liesti. Tokia mintis jiems tiesiog nekildavo. Jie manė, kad chirurgija taikoma sveriantiems 200 kg ir daugiau.

 

Iš tikrųjų, sukaupusi didelę patirtį, šiuolaikinė medicina kur kas sumažino antsvorio slenkstį, kuomet galima daryti tokias operacijas. Aišku, jei žmogaus antsvoris vos 3-5 kg, apie jokias operacijas nėra nei kalbos, tačiau jei žmogaus antsvoris siekia daugiau nei 20kg, apie tokią operaciją galima svarstyti.


Norėdamos apsispręsti ar galima tokia operacija, apskaičiuokite savo kūno masės indeksą (KMI). Tam, kad tai padaryti, savo ūgį metrais  pakelkite kvadratu (pvz: 1,63 x1,63 = 2,7). Po to, savo svorį padalinkite iš gautos sandaugos (pvz: 63/2,7= 23,3). Jeigu jūsų KMI didesnis nei 35, reiškia Jūs esate tokios operacijos kandidatas.


Gal ši naujiena kam nors nemaloni, tačiau ne viskas taip blogai. Visos operacijos šiais laikais atliekamos dūrio pagalba, be pjūvio. Toks kosmetinis efektas yra labai aukštas, o pooperacinis periodas – trumpas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Tomas
2010-10-01 11:35:24
DĖMESIO !!!
Jau dabar registruokitės į kursą "Esu lieknas, sveikas ir laimingas" , kur be vidinės įtampos, be alinančių dietų, be milžiniškų valios pastangų, be vaistų, be maisto papildų, be operacijų, be prakaito liejimo sporto salėse, pasieksite ir labai ilgam išsaugosite idealų trokštamą kūno svorį, tapsite sveikesni, atjaunėsite, geriau jausitės, patirsite Gyvenimo džiaugsmą !!!
Užsirašyti į šio kurso nemokamą pristatymą-įvadinį užsiėmimą galite tel:
8 678 79097, 8 670 97959. El. paštas: info@laisvi.lt
Vietų skaičius ribotas !
KURSO NEMOKAMAS PRISTATYMAS VYKS 2010.10.16, ŠEŠTADIENĮ, 15 VAL. KAUNE ADRESU LAISVĖS AL. 45, 3-IAS AUKŠTAS, 306 KABINETAS. www.laisvi.lt
uuu
2010-07-13 19:30:30
EIKIT JUS SIK.... SU SAVO TOKIOM CIA NESAMONEM...
Elle
2010-07-13 15:17:13
Žmogeliukai, labai viskas priklauso nuo nusistatymo. Jei kažko iš karto atsisakydami galvosime, kad tai didelė kankynė, tuomet svoris nekris visai - organizmas išgyvens stresą. Taip pat reikia nepamiršti, kad visokios dietos yra vienalaikis dalykas, chirurgija gelbėja kritiniu atveju ir ne visiems yra įkandama. Jei vieną mėnesį kažko nevalgai, o paskui grįžti prie buvusio režimo, tai viskas velniop, kilogramukai grįžta po savaitės. Jei jau norime bent jaustis geriau, svarbiausia po truputį pereiti prie sveikesnės gyvensenos.
Mano atvejis buvo toks: išgyvenau savo kartos problemą - naktiniai skrandžio skausmai, padidėjęs rūgštingumas + sunkumas po valgio, ką jau kalbėti apie nuotaikų kaitą. Kas iš to: palengva perėjau į vegetarizmą, daugiau daržovių (pamėgau brokolius), daugiau vandens (dingo odos bėrimai). Nevengiu daugiau vaikščioti, važinėti dviračiu. Dideliais stebuklais negaliu pasigirti, bet svoris kasdien "nebešokinėja" ir sustojo ties padoria riba, atsirado daugiau jėgų. O toliau bus matyt... Aš už iškrovas (tik nepatariu to laikytis tiems, kam kraujas silpnesnis). Svarbu jokių drastiškumų ir laikytis teigiamo nusiteikimo. Savo sveikatinimosi receptus galime surasti patys.