• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Svečiuose pas stebuklus

Autorius: Palmiros Žvaigždės
2011-02-07 10:00:00

Svečiuose pas stebuklus
123rf.com

Būtų puiku, kai užgriuvus lavinai problemų staiga atsirastų stebuklingų jėgų joms išspręsti. Juk pačios problemos savaime neišsisprendžia. Matomu pagalbininku gali tapti psichologija, tačiau dar yra ir nematomų, tarkime, natūralaus išgijimo sistema reiki.

Energetinio gydymo reiki stebuklai

Ar susimąstėte, kodėl jausdami skausmą norite prisiliesti prie skaudamos vietos? Ir kodėl prisilietus tampa lengviau? Koks stebuklas įvyksta tą akimirką? Pasirodo, stebuklingi yra šiluma ir energija, kurią skleidžia bet kuris gyvas organizmas ir kurie perduodami prisilietimu.

Vadinasi, kiekvienas žmogus yra burtininkas? Iš tikrųjų taip. Vieni apie tai žino ir tyli, kiti to nežino, o treti kalba apie tai ir padeda naudotis šiuo stebuklu.

Energetinis gydymas reiki – tai stebuklinga gydomoji sielos, proto ir kūno terapija. Ji, kaip ir pridera gerosioms fėjoms, suteikia įkvėpimo išgyti ir išminties pasikeisti. Ir visai neslepia, kokiu būdu daryti stebuklus. Ji paprasčiausiai skatina įgimtus organizmo pajėgumus išgyti ir padeda toms sritims, kurioms reikia palaikymo.

Jeigu žmogaus, kuris nors kartą buvo stebuklingos terapijos seanse, paklaustų, kaip viskas vyksta, jis trumpai atsakytų: „Atėjau. Pasiūlė patogiai atsigulti ant pilvo ar ant nugaros arba atsisėsti. Atsiguliau ant nugaros. Pajutau prisilietimą prie galvos. Nuo jo sklido šiluma. Atsipalaidavau ir ėmiau snūduriuoti. Prabudau. Nuotaika puiki. Pasijutau pailsėjęs ir kupinas jėgų.“

Nenuostabu, kad žmogus užmigo per reiki terapiją. Tikras stebuklas nereikalauja ypatingų pastangų. Jis paprasčiausiai daro savo darbą – šiuo atveju atpalaiduoja ir gydo. Reiki neįtempia proto, kūno ir sielos, o atvirkščiai – atpalaiduodamas pripildo juos gydomosios energijos. Reiki esmė – lietimas rankomis, kuris pripildo kūną energijos ir grąžina buvusią energiją. Klientas ne visada jaučia tiesioginį energijos tekėjimą, bet atsipalaidavimas ir gera nuotaika garantuota. Taip pasireiškia gydymasis energija.

Per seansą juntama energija niekur nedingsta ir po procedūros. Ji tęsia savo darbą, juntamą skirtingose gyvenimiškose situacijose. Įsivaizduokite, kad įtemptas protas gavo dozę gyvybinės energijos. Kupinas naujų jėgų jis gali lengvai spręsti kilusias problemas. Emocijos ir psichika, padedant gyvybinei energijai, dabar gali ramiai reaguoti į įvairius dirgiklius ir duoti kelią vidinei išminčiai, drąsai. Ir pagaliau siela, gavusi stebuklingų jėgų, pradeda ryškiau apšviesti kelią, kuriuo skirta eiti. Visa tai kartu jaučiama kasdienio gyvenimo suvokime. Kuo daugiau energijos patenka, tuo daugiau vyksta stebuklų, tuo daugiau jėgų lieka saviraiškai.

Tikras burtininkas nieko, kas susiję su gyvais organizmais, nepalieka nuošalyje. Jis žino, kad gyvas organizmas – tai puikių gėlių puokštė. Viena gėlė – tai kūnas, kita – protas, trečia – nervų sistema, ketvirta – emocijos, penkta – psichika, šešta – pojūčiai ir panašiai. Išmeskite nors vieną gėlę, ir visas puokštės vientisumo harmonijos žavesys dings. Reiki, kaip gerųjų stebuklų atstovas, irgi žino apie tai. Todėl suteikia daug galimybių naudotis savo stebuklingomis jėgomis dvasinio tobulėjimo kelyje.

Dvasinis tobulėjimas – tai darbas su savimi, laiko, jėgų, energijos investicija. Pasinaudoję gyvybinės energijos jėgomis turėsite galimybę tapti burtininku. Juk dvasingumas įgyja prasmę tik tada, kai perduodamas realybėje praturtina kiekvieno mūsų gyvenimą. Reiki stebuklų kaip dvasinio tobulėjimo kelio esmė glūdi penkiuose pagrindiniuose gyvenimo principuose:

• Būtent šiandien nepyk.
• Būtent šiandien dėl nieko nesijaudink.
• Būtent šiandien būk už viską dėkingas.
• Būtent šiandien nuoširdžiai dirbk.
• Būtent šiandien būk geras kitiems.

Kas yra reiki?

Reiki – tai gyvenimo jėga, turinti daug pavadinimų: prana (Indijoje), ruach (ivrito kalba), baraka (islamo šalyse), ci (Kinijoje), ki (Japonijoje). Ki – tai neatsiejama Žemės, Dangaus, planetų, žvaigždžių gyvybinė jėga. Šie energijos šaltiniai veikia ki gyvus organizmus.

Reiki naudoja gyvybinės jėgos energiją. Jos ištakos – Japonijoje, išvertus iš japonų kalbos reiškia „universali gyvybinė jėga“. Per reiki terapiją padidėja gyvybinės jėgos energija, kuri natūraliu būdu cirkuliuoja bet kuriame gyvame organizme ir saugo sveikatą.

Reiki palengvina skausmą, pagreitina gijimą, atpalaiduoja, išlygina kairiojo ir dešiniojo smegenų pusrutulio veiklos, čakrų ir energetinio lauko pusiausvyrą. Atliekant procedūrą sulėtėja kvėpavimas, stabilizuojasi kraujospūdis ir cukraus kiekis kraujyje, normalizuojasi pulsas, stimuliuojama imuninė sistema, atpalaiduojami įtempti raumenys. Visa tai padeda nurimti emocijoms, skausmui.

Reiki išgrynina ir padidina gyvybinės energijos srautą ki fiziniame kūne. Turintiesiems bėdų dėl sveikatos reiki padeda greičiau apdoroti infekcijos likučius ir kitus toksinus, o kartais sutrumpina ligos laiką, sumažina simptomų intensyvumą. Kai kuriais atvejais padeda net išvengti ligos. Ši sistema netrukdo vartoti vaistus ar atlikti kitas procedūras. Ji taikoma ir viena, ir su medicininiu gydymu.

Kada žmogus sunkiai serga ir miršta, reiki nesustabdys jo išėjimo ir nesugrąžins į gyvenimą, tačiau palengvins išėjimo procesą. O liūdintiems artimiesiems reiki – paguoda ir parama.

Žmonės – ne tik fizinės būtybės. Turime tvirtą fizinį kūną, kurį tiesiogiai suvokiame regėjimu ir prisilietimu. Taip pat turime ir kitų nematomų ne fizinių kūnų – energetinių vibracinių. Jie sudaryti iš ki ir valdo fizinio kūno būseną. Dažniausia įvairių kūno ligų priežastys yra emocinės traumos, negatyvus mąstymas, negatyvūs elgesio šablonai, dvasinis nuosmukis. Šių priežasčių šaknys slepiasi mūsų nematomuose energetiniuose kūnuose. Reiki gydomasis poveikis nukreiptas į visų mūsų kūnų, kuriuose tūno problemų ir ligų šaknys, gydymą.

Reiki ir šiuolaikinė psichologija

Čia ir dabar. Kodėl kasdienio gyvenimo požiūriu yra taip svarbu atsiverti čia ir dabar? Paprastai kuriame ateities planus arba rausiamės savo praeityje, ir nepastebime, kas ir kaip su mumis vyksta šiuo momentu. O juk tik dabar turime galimybę daryti įtaką tam, kas su mumis vyksta, ir kažką keisti savo gyvenime į gera. Šiuolaikiniai psichologai taip pat pirmiausia moko būti čia ir dabar.

Atsakingas už savo jausmus. Labai dažnai kiti žmonės erzina savo poelgiais ar veiksmais. Kiek laiko ir energijos išnaudojame pasmerkdami juos už tai, kad sugadino mums nuotaiką, gyvenimo planus. Neturėdami jėgų prisiimti atsakomybės už savo jausmus, atiduodame galimybę kitiems žmonėms daryti įtaką mūsų gyvenime, nors turime visišką teisę tvarkyti jį patys. Šiuolaikinė psichologija šiuo klausimu laikosi solidarumo, kaip ir reiki sistema. Ji nori išmokyti žmogų atsakomybės už savo jausmus ir parodyti šio mokymo grožį ir patogumą.

Nuoširdus darbas. Ar galima akimirksniu sugriauti aukštą akmeninę sieną, kuri buvo statoma metų metus? Deja, reiki taip pat negali greitai išspręsti problemų, kurios kaupėsi ilgus metus. Tam reikia laiko ir atsidavimo. Jeigu ieškodami savęs dirbsite be įkvėpimo, nerasite vietos pasaulyje, neatskleisite stebuklų, slypinčių jumyse – labai daug laiko iššvaistysite veltui. Šiuolaikinė psichologija siekia to paties – išmokyti žmogų nuoširdžiai dirbti sau ir atskleisti savo gabumus.

Gerumas kitiems. Gebėjime būti geram slypi malonaus bendravimo su supančiu pasauliu paslaptis. Kiekvieno žmogaus samprata apie gėrį ir motyvai būti geram skirtingi. Ką gali jausti žmogus, kada noras būti geram yra aukštesnis už naudos siekimą sau? Veikiausiai išsilaisvinimą: jam nereikia daugiau galvoti, su kuo, kada ir kodėl reikia būti geram. Jis geras visada. Mokėjimas iš tikrųjų būti geram skatina sąmoningai vertinti savo ir kitų gerumą. Būti geram – tai nėra galimybė leistis būti išnaudojamam.

Be aukščiau išvardytų reiki aspektų sunku pajusti visą gėrio jėgą ir grožį. Reiki darbas – tai kompleksinis poveikis savajam „aš“. Šiuolaikinės psichologijos ir reiki darbo uždaviniai šiuo aspektu sutampa.
 
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus