• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Aerobikos sesijoje – kartu su fizinį tobulumą pasiekusiais cirko artistais parengtos treniruotės
Autorius: Augustė Sturlytė
2010-10-21 11:41:00

Jupiterimages.com

Šių metų spalio 23 d., šeštadienį, Kauno Sabonio krepšinio centre vyks vienas didžiausių aerobikos renginių Lietuvoje - „Reebok aerobics session ‘10“. Jo metu pirmą kartą Baltijos šalyse bus pristatyta unikali aerobikos treniruočių programa, parengta bendradarbiaujant su populiariausiu pasaulio cirku iš Kanados „Cirque du Soleil“.

„JUKARI Fit to Flex“ – viena iš „Reebok“ ir Kanados cirko kuriamų treniruočių programų, kuriose sportiški judesiai derinami su artistiškais, o taip pat įtraukiama įkvepianti muzika, apšvietimas ir užsiėmimuose dar nenaudota įranga. Šio cirko artistai - puikus fizinio, psichinio ir techninio tobulumo pusiausvyros pavyzdys, kuriuo įsitikinti galėjo apie 80 milijonų žiūrovų penkiuose žemynuose“. - teigia „Reebok“ produktų pardavimų vadovė Lietuvai Gintarė Aleknienė. „Šios treniruotės buvo sukurtos siekiant moteris motyvuoti sportui bei parodyti, kad jis gali būti kūrybiškas ir įdomus. Džiaugiamės galėdami šias treniruotes pirmąkart pristatyti Baltijos šalyse, jau tradiciniu tapusiame „Reebok aerobics session“ renginyje.“

Šešias įvairių stilių aerobikos pamokas renginyje  ves keturi aerobikos instruktoriai, tarp kurių – ir švedė Jennie Widegren. Ši „Reebok“ trenerė puikiai pažįstama šokio pasaulyje kaip Švedijoje ir už jos ribų žinomos šokių grupės „Bounce Streetdance Company“ narė bei skandinaviškojo „Tu gali šokti“ („So you think you can dance“) choreografė. Jennie pristatys treniruotę moterims su aukštakulniais jazzfunk stiliaus pamokoje ir privers energingai pajudėti jazz ir hip-hop užsiėmime. Taip pat iš Švedijos kilusi „Reebok“ instruktorė Cecilia Ostman ves minėtą „JUKARI Fit to Flex“ pamoką, o kitų stilių užsiėmimus - Latvijos treneriai Ralfs Upmanis ir Kaspars Ozolins.

Tradiciniais „Reebok aerobics session“ renginiais siekiama suburti patyrusius ir pradedančiuosius aerobikos mėgėjus bei sveiko gyvenimo būdo šalininkus. Kartu tai yra ir galimybė plačiai publikai pristatyti  naujausias aerobikos tendencijas.

Renginio organizatoriai – sporto studija „Fankas“ ir fitneso inovacijų lyderė „Reebok“. Daugiau informacijos apie renginį galima rasti adresu http://reeboksession.com

Apie „JUKARI Fit to Flex“

„Reebok“ ir „Cirque Du Soleil“ (liet. „Saulės cirkas“) sukurta „JUKARI Fit to Flex“ treniruočių programa yra skirta pagerinti lankstumą, padidinti sąnarių judrumą ir stabilumą bei raumenų ištvermę. Visa tai padeda lavinti speciali „JUKARI“ elastinė juosta, kurios pagalba atliekamas raumenų tempimas visapusiškai treniruoja kūną ir dailina jo formas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus