• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Aistė Pilvelytė dalyvaus Vilniaus maratone
Autorius: Eli.lt
2011-08-19 16:48:00

Kaune, šalia Ąžuolyno (K.Petrausko g. 44), duris atvėrė pirmoji Lietuvoje specializuota sporto prekių parduotuvė „R&E sport specialist”. Nuo šiol sporto profesionalai ir aktyviai sportuojantys mėgėjai vienoje vietoje galės rasti platų, įvairioms sporto šakoms skirtų prekių asortimentą. Parduotuvėje prekiaujama žymiausių prekių ženklų: „adidas“, „Reebok“, „Nike“, „Asics“, „Leki“, „Kettler“ ir kt. naujausia produkcija.

Bėgimas, tenisas, krepšinis ir futbolas – keturios sporto šakos, kurioms parduotuvėje bus skiriamas ypatingas dėmesys. Kvalifikuoti pardavėjai-konsultantai pirkėjui suteiks visą reikalingą informaciją, profesionaliai padės išsirinkti tinkamiausią prekę.

„Prekių asortimentą formavome atsižvelgdami į sporto šakų populiarumą ir joms skirtos aprangos, avalynės, aksesuarų bei inventoriaus poreikį Lietuvoje. Pastebėjome, kad pirkėjui dažnai trūksta ne tik kokybiškos, profesionalams skirtos produkcijos, bet ir kvalifikuotos pagalbos renkantis. Todėl mūsų parduotuvėje dirba daug metų patys sportavę bei šiuo metu aktyviai sportuojantys žmonės, galintys kvalifikuotai patarti ir padėti klientui išsirinkti tinkamiausią prekę. Siekiame būti ne tik pardavėjais, bet ir patarėjais“, – sakė mažmeninės prekybos direktorė Asta Milkintaitė.

Atidarymo dieną į parduotuvę apsižvalgyti užsuko ir reguliariai savo malonumui bėgiojanti atlikėja Aistė Pilvelytė. Sužinojusi apie naujieną – parduotuvės klientams nemokamai atliekamą profesionalų dinaminį pėdos tyrimą, moteris neatsispyrė pagundai jį atlikti ir sužinoti, kokie bėgimo bateliai yra tinkamiausi jos pėdai.

„Bėgimas man labai patinka. Apskritai aš manau, kad sportuojantys žmonės yra laimingesni nei nesportuojantys. Kai blogai jaučiuosi, apsiaunu bėgimo batelius ir išeinu pabėgioti. Iš karto nuotaika pagerėja, pradeda gamintis laimės hormonai“, – matuodamasi naujus batelius kalbėjo atlikėja.

Aistė be vargo gali įveikti penkis kilometrus. Atlikėja džiaugiasi, kad bėgimas padeda ne tik gerai jaustis, gražiai atrodyti, bet ir labai praverčia scenoje.

„Esu girdėjusi, kad kai kurie dainininkai, norėdami pagerinti kvėpavimą, bėgdami dainuoja. Aš nebandžiau, nes ir taip scenoje gerai jaučiuosi. Sportuoju nuo 17 metų, todėl esu pasiekusi tikrai neblogą fizinę formą“, –šypsojosi A.Pilvelytė.

Atlikėja neįsivaizduoja savo gyvenimo be muzikos, tačiau bėgdama jos niekada nesiklauso.

„Muzikos ir taip prisiklausau, aš ja gyvenu, o išbėgusi noriu nuo visko pailsėti. Be to miške norisi išgirsti, kaip paukščiai čiulba, medžiai ošia. Tai irgi labai atpalaiduoja“, – prisipažino ji.

A.Pilvelytės žodžiai neprasprūdo pro ausis į parduotuvės atidarymą užsukusiam Vilniaus maratono direktoriui Evaldui Martinkai. Pasikalbėję apie bėgimą ir jo teikiamą naudą, jie sukirto rankomis – Aistė pažadėjo rugsėjo 11 dieną sudalyvauti bėgime ir įveikti mažąjį maratoną.

„Tik aš mėgstu bėgti lėtai“, – juokdamasi įspėjo Aistė.

A.Martinka patikino, kad varžytis visai nėra būtina. Visi Vilniaus maratono dalyviai, įveikę bet kurią rungtį, nuo trumpiausios, mažojo maratono (4 km), kurioje pažadėjo dalyvauti A.Pilvelytė, iki ilgiausios – 42,195 km, bus apdovanoti atminimo medaliais.

Atlikusi dinaminį pėdos tyrimą, išsirinkusi tinkamiausią bėgimo avalynę bei įsigijusi bėgimo aprangą iš naujausios „adidas“ kolekcijos A.Pilvelytė prisipažino, kad visada, kai nesinori ar nėra nuotaikos bėgti, naudoja stebuklingus žodžius: „Tu gali!”

 „Vilniaus maratono šūkis irgi yra: „Tu gali“, – džiaugėsi su atlikėja bendrą kalbą suradęs Vilniaus maratono direktorius A.Martinka ir, kad Aistė iki rugsėjo mėnesio nepamirštų susitarimo, įteikė jai dalyvio numerį. 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus