• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Apie lanko sukimą  3 

Autorius: tavokunas.lt
2010-03-05 18:00:00

Apie lanko sukimą
jupiterimages.com nuotr.
Lanko sukimas primena vaikystę. Tačiau jei pasiilgote anų laikų liaunos talijos ir skaisčios odos, verta nuo seno lanko, padėto ant spintos, nušluostyti dulkes.

Lanko sukimo mada gimė 1957-aisiais JAV. Dabar įvairiausių modelių lankų galima įsigyti bet kokioje sporto prekių parduotuvėje. Pristatome populiariausius.

Tradicinis

Toks lankas geležinis arba plastmasinis. Vidus - užpildytas. Juos aplink liemenį suko mūsų mamos ir senelės.

Sudedamasis

Pagamintas kaip tradicinis, tik skiriasi tuo, kad jį galima sudėti. Vienus galima sulankstyti į dvi, o kitus - net į keturias dalis. Tokius lankus labai patogu laikyti mažuose butuose, vežiotis automobilio bagažinėje.

Pasunkintas

Toks lankas sveria nuo pusės iki dviejų kilogramų. Jis aktyviai masažuoja taliją ir klubus. Tokį lanką galite pasigaminti iš tradicinio: truputėlį jį įpjauti, užpildyti smėliu, o skylę užklijuoti lipnia juostele.

Masažuojantis

Tai lankas, prie kurio pritvirtinta daug lipnių detalių. Jos lips arba atlips nuo jūsų kūno priklausomai nuo to, kaip teisingai suksite lanką.

Skaičiuojantis kalorijas

Tokiame lanke įmontuotas mažas aparatėlis, kuris skaičiuoja jūsų apsisukimus ir sudegintas kalorijas. Bet tokio aparato paklaida gali būti didžiulė - jis neįtraukia į skaičiavimus žmogaus amžiaus ir svorio.

Lanko sukimo pliusai ir minusai

Lanko sukimas treniruoja kvėpavimo ir širdies kraujagyslių sistemą. Kai užlipę į antrą aukštą uždūstate - laikas susirūpinti. Toks netreniruotas kūnas jums neleidžia užsiimti rimtu sportu, o lankas jam - tai tik tai, ko reikia.

Privalumai:

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​
Ar sportuojate namuose?
Taip, rytais atlieku rytinę mankštą.
38 (14.34 %)
Kartais.
198 (74.72 %)
Nuolat lankausi sporto klube.
29 (10.94 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
liepa
2010-03-09 17:21:05
ar lanko sukimas nekenkia stuburo diskams?ar jie be reikalo nedyla,kaip ir sukimasis stovint ant disko?i visas puses ir persisukant liemeniui visam?
R
2010-03-09 12:33:10
reikia netingeti ri mankstintis. siaip lanko sukimas duoda stulbinamu rezultatu. pati suku kiekviena diena po 20min ir labai dzaiugiuosi kad padailina talija ir klubus. :)
vaje
2010-03-08 15:37:30
kaip noreciau netingeti ir mankstintis :(