• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Atgauk tonusą! Pratimų kompleksas skubančioms

Autorius: pagal Womansday.com
2012-01-17 14:29:00

Neturi laiko sportuoti? Tai – ne problema. Štai pratimų kompleksas, kuris padės sudeginti net 300 kcal. vos per 10-15 minučių! Pratimus atlikti paprasta net ir namuose. Atlik 2 pratimų ratus – ir galėsi išdidžiai pasidėti pliusą: pasportavai!

Spyriai atsistojus

Šis apšilimo pratimas suteiks stiprų, dinamišką mankštos startą. Spyriai padės išsijudinti, kraujas ims cirkuliuoti sparčiau.Pradinė padėtis – kojos pečių plotyje, rankos – prie šonų. Staigiai spirk kaire koja į priekį, kad ji su kūnu sudarytų 90 laipsnių kampą. Tuo pat metu dešine ranka daryk mostą siekdama kairės kojos pėdos. Stenkis nugarą išlaikyti tiesią, pakaušiu tempkis aukštyn. Koja ir ranka grįžta į pradinę padėtį, pratimą atlik dešine koja. Taip kaitaliodama puses treniruokis 1 minutę.

Greiti pritūpimai

Pritūpimai – geriausias pratimas treniruoti užpakaliuką, šlaunis ir kojas. O jei tūpdama kelsi rankas į viršų – treniruosi pečių juostą, rankas ir viršutinę nugaros dalį.Kojos – šiek tiek plačiau nei pečių plotis, rankos – virš galvos. Lenk kelius ir tūpk (ne iki galo, kai užpakalis atsiduria prie grindų, o taip, tarsi sėstum ant įsivaizduojamos kėdės). Tūpkis taip, kad keliai neišsišautų toliau nei tavo kojų pirštai. Atsistok. Pratimą kartok pakankamai sparčiu tempu, tūpinėk taip 30 sekundžių.

Keliai aukštyn

Šis pratimas spartina širdies ritmą ir skatina kalorijų deginimą.Pradinė padėtis – atsistojus, kojos pečių plotyje, rankos – prie šonų. Kelk dešinę koją ir lenk ją per kelį 90 laipsnių kampu. Prieš save lenk ir kairę ranką. Tada staiga peršok ant dešinės kojos, sulenkdama kairę koją ir dešinę ranką prieš save. Taip kaitaliodama kelius ir rankas atlik pratimą 30 sekundžių.

Sėdėsena prie sienos

Tai nėra pats lengviausias pratimas. Bet jis itin efektyviai treniruoja užpakaliuką bei šlaunis.Atsistok prie sienos tiesiai, įtrauk pilvą. Nugarą priglausk prie sienos ir, slinkdama siena žemyn, mažučiais žingsniukais eik į priekį, kol tavo šlaunys taps statmenos tavo kūnui. Pabūk tokioje padėtyje 1 minutę (arba tiek ilgai, kiek ištveri). Visa nugara pratimo metu turi likti „priklijuota“ prie sienos, neleisk kad susidarytų tarpas tarp sienos ir tavo juosmens.

Ėjimas rankomis

Tai pratimas, kuris padės ne tik ištempti viso kūno raumenis, bet ir juos sustiprinti.Pradinė padėtis – kojos pečių plotyje, rankos – prie šonų. Lenkis kol delnais paliesi grindis (jei nepavyks ištiestomis kojomis – sulenk jas šiek tiek per kelius). Tvirtai padėk delnus ant grindų ir paėjėk jais į priekį, kol kūnas sudarys apverstą V raidę (jogoje tai vadinama žemyn žiūrinčio šuns poza). Pabūk taip kelias sekundes, o tada paėjėk dar šiek tiek rankomis į priekį, leisk pilvą prie grindų ir pakelk viršutinę kūno dalį (tai aukštyn žiūrinčio šuns poza). Pabūk keletą sekundžių ir grįžk į apverstos V raidės pozą. Šias pozas kaitaliok tarpusavyje 1 minutę.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus