• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Aukštakulniai!.. Būgnų ritmas!.. „House“!.. Ar tai fitnesas?
Autorius: Irina Butorina
2011-03-30 23:04:00

Organizatorių nuotr.

Taip – tai fitnesas, lietuviškai - kūno rengyba, angliškai vadinama fitnesu (angl. “fitness” – gera fizinė būklė, fizinė sveikata)! Ir tuo buvo galima įsitikinti apsilankius „Fitness&Wellness“ konvencijoje kovo 26 d. prekybos ir pramogų centre “Ozas”, kur profesionalūs pasaulinio lygio instruktoriai pristatė šokių, sporto, sveikatingumo sričių pamokas - naujoves. Renginio partneris – stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas.

Visą dieną nuo ryto iki vakaro renginio dalyviai – kūno rengybos treneriai bei visi sportuojantys žmonės turėjo galimybę ne tik gauti geriausių specialistų pamokas, pamatyti daug naujovių, bet ir grožėtis tikru šou treniruočių metu. Į renginį atėję žmonės, nelygu patirtis, amžius ir lytis – kiekvienas rado sau tinkamą treniruotę. Buvo ir patiems mažiausiems skirtas užsiėmimas - „Baby Joga“, kurio metu 1-3 metų mažyliai atliko specialius pratimus kartu su savo tėveliais. 

„Žvaigždes rinkome iš skirtingų šalių, skirtingų stilių ir krypčių tarptautinio lygio trenerių -charizmatiškas šokių mokytojas Saša Oškinas iš Rusijos įrodė, kad “House” gali išmokti šokti kiekvienas.

Vyriškas, bet kartu labai elegantiškas Davidas Staufferis iš Italijos pristatė naujausias jėgos treniruotes. Specialiai į Lietuvą jis atvežė balionus ir parodė, kaip galima juos naudingai ir linksmai panaudoti per pratybas.  Robertas Sharpe’as,  perspektyvus jaunas treneris iš Didžiosios Britanijos, pristatė naują inventorių „Flexi-Bar“, visus nustebino linksma būgnų šou pamoka ir vyrų mėgstama “Tai-bo” treniruote. Tokio lygio žvaigždės kiekvieną savaitgalį savo pamokas rengia skirtingose šalyse. Jų tvarkaraštis planuojamas metus į priekį. Mes džiaugiamės, kad jie su malonumu sutinka atvažiuoti į Lietuvą“, -  teigia „Fitness&Wellness” konvencijos organizatorė ir sporto klubo “Tik Jums!..” vadovė Irina Butorina.

Renginio metu trijose salėse vienu metu vyko 25 treniruotės, kai kurias pristatė Latvijos bei Lietuvos instruktoriai. I.Butorina iš Vilniaus, turinti didelę kūno rengybos trenerio patirtį, su naujomis šokių treniruočių tendencijomis supažindino per "Ragga Jam“ bei  „Aukštakulniai+pasitikėjimas savimi“ treniruotes, taip pat paristatė naujieną – treniruoklius “Pilates chair”. Arūnas Tomkevičius, klubo “Tik Jums!..” instruktorius – pristatė naujieną Lietuvoje “Pump&Balance” bei “Fit-Box”. 

Kiekvienas konvencijos dalyvis neliko be dovanų ir prizų nuo rėmėjų ir organizatorių: kiekvienas bilietas dalyvavo loterijoje, buvo apdovanoti aktyviausieji. Dalyvius paskanauti patiekalų kvietė šalia III aukšte dirbančios kavinės su dalyvio nuolaidomis!

Konvencija supažindino Lietuvą su daugeliu naujovių. Konvencija patiko ne tik dalyviams, bet ir dėstytojams iš užsienio. Jiems padarė įspūdį idėja – konvencijos organizavimas prekybos centre, kaip pritraukimas įvairių žmonių į šią veiklą. Jie liko patenkinti renginiu, norėtų aplankyti Lietuvą vėl.

Tokių renginių reikia Lietuvai, kad neatsiliktume nuo pasaulinio kūno rengybos lygio ir naujovių.  Kas nors vieną kartą dalyvavo konvencijoje – niekada tokių renginių nebepraleidžia! Būtina islaikyti tradicija rengti panasius renginius. Tik aktyvius žmones šiandien lydi sveikata ir sėkmė!

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus