• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Būsima olimpietė Diana Lobačevskė varžybose startuos su dukrele

Autorius: Kalėdinis bėgimas
2011-12-06 15:26:00

Būsima olimpietė Diana Lobačevskė varžybose startuos su dukrele
Maratonininkė Diana Lobačevskė nekantriai laukia antrosios Kalėdų dienos. Gruodžio 26 dieną ji kartu su septynerių metukų dukrele Daisy dalyvaus Kalėdiniame bėgime. Mama ir dukra pasiryžusios įveikti pusantro kilometro.

„Aš šio bėgimo laukiu net labiau, nei maratono“, – nusijuokė sportininkė, kuri pirmą kartą varžybose finišo liniją kirs kartu su dukra.

D.Lobačevskė kišenėje jau turi bilietą į Londono olimpines žaidynes. Lapkričio pabaigoje vykusiame maratono bėgime Beirute ji, pasiekusi geriausią sezono rezultatą (2:34:16), iškovojo ketvirtąją vietą. Daugiau iki olimpiados sportininkė maratono nebėgs – taupys jėgas didžiajam startui.

„Jau šiek tiek pavargau nuo maratonų psichologiškai. Gal ne tiek nuo jų, kiek nuo ruošimosi. Kitais metais bėgiosiu savo malonumui ir startuosiu jau tik olimpinėse žaidynėse. Ten bus didysis startas, turėsiu sprogti Londone, o iki tol nebeeikvosiu savo jėgų“, – sakė D.Lobačevskė.

Kalėdiniame bėgime kartu su dukrele ji ruošiasi įveikti trumpiausią distanciją, kuri ilgų nuotolių bėgikei – kaip skanus saldainis.

„Mano tikslas bus ne lenktyniauti, o bėgti šalia dukrytės ir ją palaikyti. Noriu, kad bėgimas mums būtų kaip šventė. Ji labai žavisi, kai aš bėgu, todėl pagalvojau, kad bus smagu dalyvauti varžybose kartu. Jai tai pirmas bėgimas bus, todėl labai jo laukia“, – pasakojo sportininkė.

Kad dukrelei nebūtų per sunku įveikti pusantro kilometro, maratonininkė ruošiasi iki Kalėdų vestis ją į treniruotes lengvosios atletikos manieže ir šiek tiek pabėgioti kartu.

„Tikrai nespausiu, kad dukrytė būtų bėgikė kaip ir aš. Jai labai patinka arkliai, lanko bėgimo treniruotes, tai kas žino, gal bus jojikė. Man svarbiausia, kad ji turėtų kokį nors mėgstamą užsiėmimą, o ką pasirinks – visai nesvarbu“, – kalbėjo D.Lobačevskė.

Ji žino, kad Kalėdiniame bėgime yra tradicija bėgti pasipuošus šventiniu kostiumu, todėl jau dabar suka galvą, kuo reikės aprengti mažąją Daisy.
„Mano dukrytė labai mėgsta puoštis, būtinai reikės kažką sugalvoti. Noriu, kad jai šis bėgimas būtų šventė, kad nebijotų varžybų. Dar nesugalvojau, koks bus kostiumas, bet planuoju ją papuošti“, – šypsojosi sportininkė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus