• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Duris pasauliui atveria „Lieknėjimo akademija“  2 

Autorius: Sveikatingumo ir sporto klubas „G7 Sportas“
2010-12-02 10:00:00

Duris pasauliui atveria „Lieknėjimo akademija“
123rf.com

Sveikatingumo ir sporto klubas „G7 Sportas“ pristato naują savo veiklos sritį „Lieknėjimo akademiją“. „Lieknėjimo akademija“ teiks nemokamas konsultacijas lieknėjimo klausimais ir organizuos įvairias lieknėjimo programas. Vienas iš „Lieknėjimo akademijos“ tikslų – priminti šiuolaikinėms skubančioms moterims, kad reikia nors trumpam sustoti ir skirti laiko sau.
 
Pirmasis „Lieknėjimo akademijos“ kūrinys – 100 proc. efektyvumu pasižyminti dviejų savaičių kūno apimčių mažinimo programa. Tai – šiuolaikinis, greitas ir natūralus būdas padailinti savo figūrą.
 
„Specialiai šiuolaikinėms skubančios moterims sukūrėme dviejų savaičių kūno apimčių mažinimo programą –  natūralų būdą patobulinti savo figūrą, tai tarsi greita piliulė norinčioms savo gyvenimą pradėti keisti čia ir dabar. Jos metu pasiekiamas ilgalaikis efektas, atsikratoma kelių kilogramų svorio, o kūno apimtys, susumavus iš viso, gali sumažėti net iki 30 centimetrų. Ši programa – tai puiki motyvacija, paskatinsianti sveikiau gyventi ir daugiau sportuoti“, – teigė viena iš programos kūrėjų, sveikatingumo klubo „G7 Sportas“ trenerė ir kineziterapeutė Agnė Samienė.
 
Programos metu vyksta riebalų deginimo treniruotės, užsiėmimai su didžiaisiais kamuoliais, giluminio kvėpavimo užsiėmimai (jie sukurti jogos-body flex pagrindu), pirties ir Pu-erh arbatos gėrimo ceremonijos. Šis procedūrų kompleksas po dviejų savaičių atneša puikių rezultatų: sumažėja kūno apimtys, padaugėja energijos, atsiranda viso kūno lankstumas ir lengvumas, gera nuotaika, sumažėja įtampa.
 
Pirmoji „Lieknėjimo akademijos“ programa norinčiąsias sulieknėti kviečia į nemokamą sveikos gyvensenos ir mitybos specialisto Pauliaus Velaikio konsultaciją, kuri vyks gruodžio 6 dieną, 18 val., V. Grybo gatvėje 7, Vilniuje. Nemokamos konsultacijos lieknėjimo klausimais dar bus teikiamos el. paštu lina@grybo7.lt.
 
Kūno apimčių mažinimo programai renkamos rytinės (nuo 9 val. ryto iki 11 val.) ir vakarinės (nuo 19 val. vakaro iki 21 val.) grupės. Norinčiosios dalyvauti gali registruotis telefonu 8 670 00393. Programos kaina 299 Lt. Kūno apimčių mažinimo programos kūrėjai taip įsitikinę savo teisumu, kad žada nesulieknėjusioms programos dalyvėms grąžinti pinigus.
 
Dviejų savaičių apimčių mažinimo programos rėmėjas „DSM – Dead sea minerals“ kosmetika dalyvėms dovanos kūno priežiūros rinkinį. „DSM“ kosmetika gaminama Izraelyje. Tai – naujausių technologijų, mineralų bei negyvosios jūros purvo derinys.
 
Moterims ir vyrams, norintiems sulieknėti, bet nesiryžtantiems imtis ryžtingų veiksmų, „Lieknėjimo akademija“ pristato 10 sėkmingo lieknėjimo taisyklių:
 
1. Turite ne tik norėti sulieknėti, bet ir suprasti, kad norėdami rezultatų, turite stengtis.
2. Visų pirma, turi būti neigiamas gaunamų ar sueikvojamų kalorijų balansas.
3. Daugiau sportuokite tam, kad suvartotumėte daugiau kalorijų ir pagerintumėte raumenų tonusą.
4. Taisyklingai maitinkitės tam, kad kūnas gautų kokybišką maistą ir tinkamas (naudingas) kalorijas.
5. Sportuodami pasirinkite pratimus, kurie optimaliai suaktyvina medžiagų apykaitą ir padeda suvartoti daugiausiai kalorijų.
6. Maitindamiesi pasirinkite tuos produktus ir patiekalus, kurie yra ne tik sveiki, bet ir įprasti, ir teikia malonumą.
7. Tarkitės su specialistais, išmanančiais savo darbą, o ne eksperimentuokite su savo kūnu ir sveikata.
8. Žinokite savo galutinį tikslą ir koncentruotis į jį, o ne į esamą situaciją.
9. Nustokite svertis ir matuoti savo kūno apimtis – tiesiog mėgaukitės lieknėjimo procesu.
10. Tikėkite tuo, ką darote.

 

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ji
2011-03-23 15:30:02
sioje akademijoje numeciau 4 kg, o apimtys sumazejo 17 cm :)
r
2010-12-09 23:34:54
Lengvas ir pelningas darbas namuose! Aptikau tai viename iš forumu ir nusprenžiau pabandyti. Randu šita straipsni, kuriame sakoma, kad galima padaryti tukstancius litu per savaite idedant tik 12 lt. Paistalai, pagalvojau, tai turetu buti eilinis budas apmauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti, ka man siulo. Toliau ten buvo sakoma, kad reikia persiusti po 2 litus i saskaita kiekvienam iš sarašo apacioje. Paskui išbraukti pirma saskaitos numeri ir irašyti savo saskaitos numeri i paskutine šešta eilute ir talpinti šita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose arba siusti asmeniniais laiškais. Juokiu apgauliu... Aš pamasciau, kad nieko neprarandu, išskyrus savo 12 lt. ir nusprendžiau pabandyti... Ir atspekit, kas? Po keliu dienu i mano saskaita pradejo kauptis pinigai. Bet pagalvojau, kad tuo ir pasibaigs. Bet nepasibaige! Per pora savaiciu susikaupe apie 2000 lt., po triju savaiciu keli tukstanciai, po pusantro men. 15000 lt. ir dabar tebeina!!! Aišku, tai priklauso nuo to, kiek daug internete talpinate skelbima. O prasidejo tik nuo 12 lt.!!! Turejau nepavydetina finansine padeti tuomet, kai perskaiciau šita straipsni. Aš nepatikejau, kad tai dirba, kol nepradejau gauti pinigu. Dabar galiu sau leisti isigyti viska, ko man reikia, tai aš vadinu finansine nepriklausomybe. Noriu su Jumis pasidalinti, kaip tai dirba, nes tai naudinga ir Jums ir man. Aš Jums pažadu, kad jeigu tiksliai seksite instrukcija ir neturesite vilciu gudrauti, Jus pradesite gauti dar daugiau pinigu, negu tikites per daug nesistengdamas. Pasiulymas: perskaitykite tai pora kartu. Išsaugokite savo kompiuteryje, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jusu laukti. Sutikite, tai paprasta. Tai absoliuciai legalu, tai tik bankine pinigu pervedimo operacija, ir Jusu indelis yra tik 12 lt. ir pora valandu internete. Visa tai sekmingai veikia del dalyviu sažiningumo. Tik trys paprasti žingsniai: 1) Jei dar neturite, atidarykite saskaita bet kuriame Lietuvos banke. 2) Perveskite po 2 lt. i kiekviena banko saskaita saraše:

1) LT 434010042501646292
2) LT 130075800407826847
3) LT 057044000857610961
4) LT 737011700051504395
5) LT 927300010103564039
6) LT 877300010086679436

3.Pervedus pinigus išbraukite pirma saskaita. Dabar išbraukite iš sarašo Nr.1 saskaitos numeri ir perneškite visas saskaitas vienu eiles numeriu i viršu, o i atlaisvinta 6 eilute irašykite savo saskaitos numeri. Darykite bet kokius pokycius, bet išlaikykite pagringine ideja, išplatinkite šita straipsni kaip minimum 200 forumuose ir naujienu juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais. Isidemekite, kuo daugiau informacijos apie ši straipsni, tuo didesnes bus Jusu pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo Jusu. Tai sekmingai gyvuoja ir klesti del dalyviu sažiningumo ir rimtumo. Ir kada Jus pasieksite pirma eilute, Jus turesite tukstancius LT tiesiog kaip sarašo kurejas. Tik 12 lt. ir kelios valandos nesunkaus darbo. Užsiimkite tuo dabar, neatidekite rytdienai, laikas pinigai!!! O dabar aš papasakosiu, kodel Jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika: sakysim, iš 200 laišku aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas). Tai reiškia, aš uždirbsiu 10 LT budamas šeštoje pozicijos saraše. Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su Jusu saskaitos numeriu jau 5 pozicijoje ir pastariesiems taip pat atsako dar po penki žmones (tai jau 50 lt i saskaita). Toliau šitie 25 žmones daro po 200 patalpinimu su Jusu saskaita 4 pozicijoje ir atsako vel penki (pajamos 250 lt ir t.t.) Kaip paskleisti informacija internetu? 1) Atidarote paieškos serverius (google.lt, aport.ru, yahoo.com, yandex.ru, AltaVista.com ir kt.) 2) Rašote raktinius žodžius: forumas, skelbimas, advertising, news groops ir kt. 3) paieška suras tukstancius forumu ir skilteliu, kur Jus galite patalpinti savo straipsni. 4)Iraše savo saskaitos numeri i šešta pozicija, galite redaguoti ši straipsni ir jau paredaguota platinti. 5) Naudokite automatine skelbimu padavimo iranga (smartposter ir pan. gauti nemokamai galima su e-mule programa arba atsisiusti bandymo programa po to paieškoti jai cracko, patcho, keygeno (be antiviruso neeliskit). Aš irašau skelbimus vienu mygtuko paspaudimu i 40 vietu ir daugiau. 5) Su interneto puslapiu irašant ji kas menesi i paieškos sistemas (irgi galima su IBP i 100 vietu iškart), turesite pastovu pragyvenimo šaltini. Puslapi galite atsidaryti nemokamai www.bravenet.com, www.freewebs.com arba www.zerocatch.com tiesiog užkraukit koki html faila, kaip šitas bet su Jusu duomenimis ir irašinekit karta per menesi i paieškos sistemas pvz. www.olif.ten.lt Sekmes išleidžiant uždirbtus pinigus!!!