• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Grupės „4 Fun” vokalistė Julija Ritčik Kalėdas sutiks bėgimo trasoje

Autorius: Kalėdinis bėgimas
2011-12-02 14:03:00

Grupės „4 Fun” vokalistė Julija Ritčik Kalėdas sutiks bėgimo trasoje
Grupės „4 Fun” narių Julijos Ritčik ir Laimono Staniulionio per Kalėdas laukia tikras iššūkis. Sutuoktiniai gruodžio 26 dieną ruošiasi dalyvauti Vilniaus Kalėdiniame bėgime, kurio metu sieks savo užsibrėžtų tikslų.

Laimonas stengsis kuo greičiau įveikti 12 kilometrų, o Julija, rugsėjį sulaukusi trečiojo sūnelio Tomo, tikisi sėkmingai kirsti 6 kilometrų bėgimo rungties finišo liniją. Pora trykšta azartu – bėgimo varžybos antrąją Kalėdų dieną jiems – smagi pramoga ir puiki proga įrodyti sau, kad jeigu turi noro – viskas yra įmanoma.

Kalėdas pasitikti bėgimo trasoje – tikrai netradicinis sprendimas. Kas Jus paskatino dalyvauti Kalėdiniame bėgime?
Mano vyras Laimonas. Jis jau anksčiau su bendradarbiais yra dalyvavęs keliose bėgimo šventėse. Kadangi anksčiau vasaros metu kartu bėgiodavome, įkalbėjo ir mane išbandyti jėgas Kalėdiniame bėgime.

Kaip bėgimas atsirado Jūsų gyvenime? Kodėl bėgiojate?
Ir anksčiau esame bėgioję, tačiau tai nebuvo nuolatinis pomėgis. Gyvename netoli Vingio parko, todėl kartais šiltuoju metų laiku eidavome ten pasivaikščioti ir pasportuoti. Abiems su Laimiu tai patiko, tačiau vis pritrūkdavo užsispyrimo tai daryti nuolat, reguliariai. Tada jis sugalvojo sau paskatinimo būdą. Pernai ir šiemet buvo susilažinęs su draugais, kas greičiau įveiks 2 kilometrus: jis bėgdamas ar draugas važiuodamas dviračiu. Žinoma, kad jėgos būtų lygios, dviratininkas išvažiavo šiek tiek vėliau.
Tokios lažybos paskatino nuosekliai treniruotis. Pernai ir aš jam palaikydavau kompaniją, o šiemet Laimis jau įsitraukė į maratonų bėgimą, todėl dabar bando įtraukti ir mane.
Kol kas treniruojuosi tik savo malonumui ir dėl geros savijautos, o Laimiui bėgimas jau tampa reguliariu laisvalaikio užsiėmimu.

Rugsėjį Jums gimė sūnelis, o gruodį jau stosite prie starto linijos ir mėginsite įveikti 6 kilometrus. Daugeliui mamų tai atrodytų neįmanoma. Kaip pavyko taip greitai atgauti fizinę formą?
Šį kartą savaime greitai atgavau įprastą formą – maždaug per mėnesį grįžo normalus svoris ir apimtys. Dabar pradėjau lankytis sporto salėje. Anksčiau tai irgi darydavau, tačiau ne nuolat, nereguliariai. Dar turiu keletą savaičių pasiruošti iššūkiui, nes bėgiojau jau senokai, paskutinį kartą tai dariau kažkur prieš pusantrų metų.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus