• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai džinsai ima veržti arba kaip patobulinti taliją  5 

Autorius: Pagal užs. spaudą, Gerda Zemenskaitė
2010-05-03 10:00:00

Kai džinsai ima veržti arba kaip patobulinti taliją
jupiterimages.com nuotr.

Madingų drabužių dizaineriai, iš visko sprendžiant, labai nutolę nuo medicinos, o tiksliau, nuo jos krypties, kuri vadinasi fiziologija. Kitokio paaiškinimo, tiesiog, neįmanoma rasti, kuomet kalbama apie džinsus su pažemintu liemeniu, kurie tinka visiems: ir kojas daro išvaizdesnes, ir seksualiai aptempia užpakaliuką, ir klubus vizualiai susiaurina, tačiau šiek tiek aukščiau viso to šedevro - vaizdas ne koks. Kūno riebalinės klostės taip ir taikosi pakibti ant džinsų juosmens, paversdamos gražią merginos figūrą į nepatrauklią moterį be talijos.

Riebalai ir fiziologija

Išspręsti riebaliukų problemos iki galo neįmanoma, remiantis ta pačia fiziologija. Visa esmė - inkstai! Būtent juos, rūpestingai riebaliukų sluoksniu, apsaugo žmogaus organizmas: nuo temperatūros svyravimų, traumų arba, tiesiog, nuo sausgyslių patempimų. Riebaliukų talijos srityje - praktiškai neįmanoma sunaikinti ligi galo, nes kūnas, visais įmanomais būdais, priešinsis, kad tik išsaugoti sveikatą, tame tarpe ir reprodukcinę. Yra žinoma, kad esant inkstų ligoms, sumažėja galimybė gimdyti. Jokiu būdu ši informacija nekviečia paslėpti džinsus į tolimiausią stalčių, tačiau informuoja apie tai, kad kova su riebaliukais - ilgalaikė ir ji neturi būti nukreipta jų sunaikinimui, o tik sumažinimui. Tik tokiu atveju jus apsisaugosite nuo insktų ligų.

 

Įvertinkite savo figūrą

Visų pirma, apžiūrėkite save veidrodyje ir, pridėjusi ranką prie širdies, įvertinkite ar jumyse yra problematiškų zonų, išskyrus riebaliukais apaugusią taliją. Tuo atveju, jei per didelis svoris pastebimas visame kūne, visų pirma, kovoje dėl estetinio grožio, turi būti subalansuota dieta. Toms, kurios, išskyrus riebaliukus šonuose, daugiau problemų neturi, pakaks daryti pratimus, kurie skirti pilvo raumenims bei apatinei nugaros daliai. Kitaip tariant, norint sumažinti riebaliukų kiekį šonuose, reikia stiprinti ne pilvo raumenis, bet ir nugaros, kurie esant hipertrofijai, sutrauks odą ir suformuos gražų pilvą bei juosmenį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
vika
2010-07-07 17:14:23
o as nesuprantu sio pratimo, visai nemoka paaiskinti zmoniskia- "Po to reikia treniruoti tuos pilvo raumenis, kurie atsakingi už pilvo šonus. Paimkite į rankas svarmenį, kuris sieks apie 2—3 kilogramus ir sukiokite į šonus. Klubai tuo metu neturi judėti. Atminkite, kad jus dirbate su pilvo šoniniais raumenimis, o ne supatės nuo vieno šono, prie kito. Pratimai turi būti tikslūs: pasilenkimą į svorio pusę tokiu pačiu giliu pasilenkimu keiskite į laisvos rankos pusę. Nepamirškite, jog svarmenėlis turi būti rankose kaitaliojamas: tai vienoje, tai kitoje rankoje."
Lina to Pratimai
2010-07-07 13:23:48
cia kalbama apie sukinius stovint su lazda.
Pratimai
2010-07-05 13:12:02
Kaip tie pratimai daromi išvis neįmanoma suprast...
Citata: „tai galima atlikti stovint su lazda ant pečių. Atlikus šį pratimą, 15—20 kartų, pavyks sujudinti raumenis.“

STOVINT pavyks sujudinti raumenis?!