• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai idėjos „įspiria“, arba Mankšta gurmanėms  1 

Autorius: Rimantė Gasparaitienė, Stimulus sporto klubas
2010-07-08 10:00:00

Kai idėjos „įspiria“, arba Mankšta gurmanėms
Stimulus sporto klubas

Žodžiu „gurmanas“ paprastai apibūdinamas žmogus, išmanantis mėgavimąsi maistu. Tačiau poreikis mėgautis tuo, ką teikia juslės, nebūtinai turi apsiriboti tik valgymu. Ne mažesnį malonumą gali suteikti ir… mankšta.

Aistė Gustė, harmoningų treniruočių studijos „Stimulus“, pažymėjusios sėkmingos veiklos pusmetį, sumanytoja bei idėjos vadovė, pasakoja apie tai, kaip pati atrado harmoningos mankštos skonį. Ir moko tai daryti kitus.

Dažnai moteris sau griežtai taria: „Nuo šiol sportuosiu.“ Ir mintyse jau nusiteikia, kad reikės prakaituoti, uoliai dirbti, iškęsti treniruotes, kad pasiektų dažniausiai  „sutinkamą“ tikslą – sulieknėti, sustangrinti kūną. Nieko nuostabaus, juk sportas (ir sporto klubai) mums asocijuojasi su ištverme, jėga, rungtyniavimu, prakaitu. O kur dar įtampa dėl konkurencijos: fizinio pasirengimo ar kūno formų,  gražesnės aprangos… Visa tai mus, paprastas moteris, varo į neviltį…

Bet tau kažkaip pavyko sportą paversti gurmanišku malonumu?

Tai, ką padariau ir darau, – labai asmeniška. Galbūt dėl to kiekviena randa tai, kas jai artima. Kai priartėjo 30-metis, ėmiau pastebėti, kad kūnas ima diktuoti savo taisykles ne pačia maloniausia kryptimi. Daugumai žinoma, kad nuolatinis fizinis aktyvumas yra seniai „išrastas“ senėjimo procesų priešnuodis, tačiau manęs sporto salės neviliojo dėl visų minėtų priežasčių.

Reikėjo „kažko“, kas taptų maloniu nuolatiniu užsiėmimu, – leistų pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, pakylėtų nuotaiką, suteiktų jėgų ir subtilių išgyvenimų. Ankščiau tai suteikdavo šokių repeticijos. Dabar reikėjo ne tik gerų emocijų, bet ir efekto. Gyvenimas mieste diktuoja salygas – laiko nedaug, rezultatų norisi greitai. Kai atradau kalanetikos mankštą, jogą, pilates, širdyje sukirbėjo, kad visa tai gali būti kitaip. Mankšta gali būti ir maloni, ir veiksminga! Lyg du viename, ko dar nebuvau sutikusi. Ir tam, pasirodo, nereikia nei geležinių svarmenų, nei neaprėpiamų plotų, nei vandens kompleksų…

2 psl.
Puslapis 1 iš 6Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​
Gairės: sportas, stimulus


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ela
2010-07-14 16:17:48
www.AWSurveys.com
Darbas internetu, 27 $ per diena
Pakanka tik prisiregistruoti ir Jums už šią registraciją bus priskaičiuoti 6$. Taigi, net jei Jūs nuspręsite, kad šis darbas ne Jums, jus nieko neprarandate - visgi 6 doleriai lieka Jūsų kišenėje!
Kompanija AWSurveys atlieka apklausą ir moka pinigus uz Jūsų paliktus trumpus atsiliepimus apie interneto svetaines.

Toks puslapių įvertinimas internete - 27$ per dieną. Mokama per Alert Pay stabiliai ir visada laiku. Jums tereikia atidaryti šį puslapį ir prisiregistruoti:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=edziux


O tai padaryti labai paprasta, o svarbiausia NEMOKAMAI:

• Spausti CREATE A FREE ACCOUNT; toliau pildyti USER NAME – vartotojo vardas ir PASSWORD - slaptažodis is 7-15 zenklų, FIRST NAME - vardas, LAST NAME – pavardė (vėliau galima pakeisti), EMAIL ADDRESS – el.pašto adresas. Toliau įvesti raideles ar skaičiukus ir spausti "CREATE A FREE ACCOUNT". Registracija baigta!
• Toliau matosi tekstas, o dar žemiau tokia lentelė: The Following Surveys are Available: Welcome Survey A $6. 00 Website Evaluation is Available. A 4.00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A 4. 00 Website Evaluation is Available. A September (čia paprastai einamo mėnesio pavadinimas) Bonus Website Evaluation is Available.
• Spausti vieną eilutę iš šių saitų ir eiti į sekantį puslapį (čia mums praneša, kad sumokės 6 dolerius) ir spausti "START SURVEY NOW"
• Čia 2 saitai (būtinai reikia atidaryti) ir 2 tušti laukai (eilutės), kuriuose reikia parašyti atsiliepimą apie puslapį anglų kalba. Galima nukopijuoti šiuos pavyzdžius arba parašyti kitaip: It is an excellent site! Arba - It is a good site. The Website is very unique! Ir panašiai.
• Spausti apačioje "Click to submit . . . ". Tada gaunamas pranešimas, kad į Jūsų balansą įskaityti 6 doleriai. Spaudžiam "Click Here to go Home and. . . "
• Pinigų gavimui reikia spausti "Redeem Money" , kuris yra puslapio apačioje. Viena diena - darbas internetu - 27 doleriai per 10 min be problemų!

Kad parsisiųsti pinigėlius naudoju :
www.paypal.com. Čia reikia užsiregistruoti ir atsidaryti asmeninę sąskaitą, kuri susiejama su jūsų debetine ar kreditine kortele. Pinigėlius perveda per 5 dienas.

P.S. Patarčiau nebandyti registruotis tuo pačiu IP adresu skirtingais vardais ar e'mail adresais, nes čia labai greitai visa tai išaiškėja ir tokiu atveju pinigėliai būna anuliuojami.


Sėkmės!