• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip elgtis sporto salėje  5 

Autorius: Eli.lt
2008-08-19 00:00:00

Nesėdėkite ant treniruoklio plepėdama su pažįstamais

Jūs galite trukdyti kitiems sportuojantiems. Ypač tiems, kurie treniruojasi dideliu tempu. Galų gale, suoleliai štangos stūmimui atsigulus – ne sofa. Taigi atlikusi savo pratimus, pasitraukite į šalį ir suteikite šansą padirbėti kažkam kitam.

Nesineškite į salę sportinių krepšių

Pirma, kartais jie būna ne visai švarūs ir išterlioja grindis. Antra, yra tendencija, kad tokiuose krepšiuose "prapuola" nedideli hanteliai ir kiti sporto reikmenys, asmeniniai besitreniruojančiųjų daiktai. Trečia, tokie krepšiai užima vietą, trukdo praeiti ir pan.

Nesineškite į salę maisto

Kaip jūs manote, ar jums patiks užuosti tuno ar kiaušinių baltymų kvapą, kai jūs darysite pritūpimus su štanga. Žinoma, kad ne. Atkreipkite dėmesį į instruktorius: dažniausiai jie visą dieną būna klube, bet niekas niekada neužuodžia to, ką jie valgė. Apskritai pats maistas nukreipia dėmesį nuo treniruotės ir ji tampa mažiau efektyvi. Pasistenkite valgyti po treniruotės specialiai tam įrengtose vietose (restorane, fitneso bare), mašinoje ar namuose.

Jeigu jūsų kas nors paprašys pasaugoti, pagelbėkite

Jeigu norite, galime tai pavadinti nerašytu fitneso įstatymu. Salės kaimyno pasaugojimas jums nesukels ypatingų rūpesčių. Be to, žinosite, kad esant būtinybei jis taip pat jums pagelbės. Nors būsite ir visiškai nepažįstami su jus saugančiu žmogumi, tokia savitarpio pagalba kaip reikiant jus suartins.

Treniruotėse avėkite tinkamą avalynę

Pažįstu žmonių, kurie salėje avi batus su pakaustytomis nosimis, ir nesu įsitikinusi, kad jie elgiasi teisingai. Jeigu avėdama fitnesui skirtus batelius negalite daryti pritūpimų su štanga arba tempimo atsistojus, reiškia, kažkas ne taip! Aš įsitikinusi, kad sportuoti avint tokią avalynę paprasčiausiai nesaugu. Pavojinga sportuoti ir avint atvirus sandalus: tokie sportininkai tik ir prašosi pirštų traumų. Kai kuriose sporto salėse uždrausta pasirodyti avint panašią avalynę ir tai galima suprasti.

3 psl.
BuvęsPuslapis 2 iš 5Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Me
2009-08-10 00:44:34
Del dezodorantu - nesamone. Negi geriau prakaito kvapas???
Ir del rubu - jie turi buti svarus, tikrai ne straipsnio autores reikalas ar jie laisvi, ar priglude ir kokiu ten spalvu...
O del tu kulturistu, sportininku tai tiesa:DDDD
mm
2009-03-13 18:23:59
o kodel negalima dozateranto naudoti??
Kristina
2008-09-26 12:10:21
man tai cia nesamone.kaip ga;i but sporto klube taisykle nesirenkite kvalais drabuziais?! kaip noriu , taip ir rengiuos.. o del kitu tai savaime aisku kad nepradet sedet puse val ant vieno treniruoklio... bent jau mano sporto klube i kuri einu tokiu nesamoningu taisykliu tikrai nereik :/