• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaune aerobikos ritmu vienu metu sportavo minia entuziastų  1 

Autorius: REEBOK
2010-10-28 08:00:00

Kaune aerobikos ritmu vienu metu sportavo minia entuziastų
Organizatorių nuotr.

Legendinės „Reebok aerobics session ‘10“ dalyviai sportavo kartu su aerobikos pasaulio žvaigždėmis.


Šių metų spalio 23 d. Kaune vyko didžiulis aerobikos renginys – legendinis „Reebok aerobics session ‘10“, kuriame iš visos Lietuvos susirinkę aerobikos sporto gerbėjai visą dieną sportavo kartu su įžymiausiomis sportinės aerobikos žvaigždėmis. Šešias aerobikos pamokas „Reebok“ renginyje vedė žymiausi aerobikos specialistai.


Pagrindinė aerobikos šventės žvaigždė buvo švedė Jennie Widegren. Ši „Reebok“ trenerė puikiai pažįstama šokio pasaulyje kaip Švedijoje ir už jos ribų žinomos šokių grupės „Bounce Streetdance Company“ narė bei skandinaviškojo „Tu gali šokti“ („So you think you can dance“) choreografė. Jennie treniruotė su aukštakulniais jazzfunk stiliuje sulaukė didelio renginio dalyvių antplūdžio bei ovacijų.


Instruktorė Cecilia Ostman pakvietė visus pasinerti į paslaptingą cirko artistų gyvenimą. Renginio metu pirmą kartą Baltijos šalyse buvo pristatyta unikali aerobikos treniruočių programa -„JUKARI Fit to Flex“. Ji parengta Reebok bendradarbiaujant su populiariausiu pasaulio cirku iš Kanados „Cirque du Soleil“.

 

Lektoriai Ralfs Upmanis ir Kaspars Ozolins uždarė renginį „Afro Power dance“ pamoka, kur būgnų mušimas bei natūralūs judesiai suteikė nepakartojamą fizinį krūvį kartu su pašėlusia energija bei džiaugsmu.


„“Reebok aerobics session ‘10“ sutraukė aerobikos entuziastus iš visos Lietuvos. Šio renginio metu kartu sportavo 300 dalyvių. Jiems instruktoriai pristatė naujausias aerobikos tendencijas ir plačias jų taikymo galimybes.“ – džiaugiasi kompanijos „Reebok“ pardavimų vadovė Lietuvoje Gintarė Aleknienė. „Pirmą kartą Lietuvoje viešėjusios J. Widegren ir C. Ostman buvo sužavėtos lietuvių publika ir pažadėjo sugrįžti. Renginio dalyvių entuziazmas neblėso iki pat renginio pabaigos, o ištvermingiausieji buvo apdovanoti.“

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
kkts
2010-11-03 18:02:46
dalyvavau ir noriu dar karta dalyvauti, tik idomu kada vel jie atvaziuos :)