• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

PELVICORE Technique – efektyvus būdas rūpintis vidiniais raumenimis (video)

Autorius: Corewelness.lt
2009-05-26 15:20:00

PELVICORE Technique – efektyvus būdas rūpintis vidiniais raumenimis (video)
Lietuvoje tęsiama socialinė sveikatingumo programa moterims Corewellness. Šios programos ambasadorė Lietuvoje, aerobikos čempionė Joana Bartaškienė, atkreipia dėmesį, kad moterims būtina skirti laiko sau ir rūpintis tais raumenimis, kurie nėra matomi, tačiau ypač svarbūs gerai savijautai. Kompaktinę plokštelę su pratimų kompleksu vidiniams dubens raumenims PELVICORE Technique galima užsisakyti internetiniame puslapyje www.corewellness.lt ir į bet kurią Lietuvos vietą ji bus pristatyta nemokamai.

Įveikiami visoms

PELVICORE Technique yra pratimų kompleksas įvairių amžiaus grupių ir fizinio pasirengimo moterims. Jis skirtas tarpvietės, pilvo ir nugaros raumenims treniruoti, siekiant atkurti pusiausvyrą ir kontroliuoti kūną. Ši profesorės Kari Bø sukurta paprastų pratimų programa gerina pilvo raumenų tonusą, laikyseną ir net lytinį gyvenimą. Šių pratimų efektyvumas nepriklauso nuo moters amžiaus ar fizinio pasirengimo – jie tokie pat veiksmingi atliekant ir gulint ant grindų, ir stovint, ir sėdint ant kėdės.
„Siekdamos būti patrauklios, energingos, pasitikinčiomis savimi ir sveikos, moterys paprastai privalo investuoti ne tik laiko, bet ir pinigų. Vertinu tai, kad Corewellness padeda mums nemokamai atskleisti savo moteriškumą ir kontroliuoti savo kūną“, - sako Corewellness programos, pristatančios PELVICORE Technique mankštą Lietuvoje, ambasadorė Joana Bartaškienė.

Pratimai – veiksminga prevencija

Centrinės kūno dalies raumenys, prilaikantys vidaus organus ir stuburą, svarbūs taisyklingai laikysenai ir judėjimui. Šiuos raumenis sudaro viršuje esantys diafragmos raumenys, pilvo raumenys priekyje, stuburo raumenys nugaroje ir tarpvietės raumenys apačioje. Būtent pastarieji raumenys, jei jie yra silpni, gali tapti prastos laikysenos, nugaros skausmų, seksualinio diskomforto, pūslės nekontroliavimo ir šlapimo nelaikymo priežastimi. Pagal statistiką, šlapimo nelaikymas yra toks pats dažnas kaip ir šienligė – net viena iš keturių moterų vyresnių nei 35 metai nuo to kenčia.

„Dubuo yra centrinių raumenų, išsidėsčiusių ties kūno liemeniu, pagrindas. Jis ypač padeda kontroliuoti laikyseną ir pilvo tonusą, suteikia atramą vidaus organams ir yra gyvybiškai svarbus gerai sveikatai. Tačiau daugelis moterų visiškai apleidžia šią svarbią raumenų grupę, nors puikiai supranta stiprinamo dubens, šlapimo pūslės kontrolės ir didesnio seksualinio malonumo naudą“, - sako gydytoja urologė Aušra Černiauskienė.
Pasak A. Černiauskienės, specialūs dubens raumenų pratimai – veiksminga prevencinė priemonė, nes sustiprina tarpvietės raumenis, raiščius, pagerina tarpvietės užtvaros stiprumą, pagerėja šlapimo sulaikymas. Kliniškai įrodyta, kad PELVICORE Technique mankštos ir fizioterapijos metodų derinys padeda daugeliui moterų išvengti ir gydyti šlapimo nelaikymą. Pasitelkusios PELVICORE Technique nuo įtampos sukelto šlapimo nelaikymo visam laikui išgijo net iki 70 proc. moterų, kurios šešis mėnesius kasdien darė šiuos pratimus.

DVD platinami nemokamai

Nemokamai platinamoje kompaktinėje plokštelėje pateikiamos dvi programos versijos - išsamus PELVICORE Technique kompleksas ir trumpesnė Instant Control programa. Pirmiausia siūloma išbandyti 20 minučių trukmės PELVICORE Technique pratimų kompleksą. Vėliau, perpratus pratimų esmę, – trumpesnę Instant Control programą. Kompaktinę plokštelę galima užsisakyti internetiniame puslapyje www.corewellness.lt. „Esu įsitikinus, kad pagal šį DVD moterys namuose galės sportuoti ir po vieną, ir grupelėmis – tai puikus būdas išmokti reikalingų pratimų. Iš patirties žinau, kad labai dažnai moterys noriai imasi mankštos, tačiau dėl žinių stygiaus ir be vadovo joms nesiseka jos tinkamai atlikti. Labai svarbu ir tai, kad DVD galima užsisakyti į bet kurią Lietuvos vietą ir jis bus pristatytas nemokamai“, - užtikrina Joana Bartaškienė.

Rezultatai po PELVICORE Technique mankštos, atliekamos keletą savaičių:
•    tvirtesnis pilvas,
•    stipresni raumenys,
•    geresnė judesių ir kūno kontrolė,
•    mažesni nugaros ir sąnarių skausmai, jų prevencija,
•    didesnis lytinis komfortas ir malonumas,
•    šlapimo nelaikymo prevencija.
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus