• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Prasidėjo Vilniaus Kalėdinio bėgimo dalyvių registracija

Autorius: Vilniaus maratonas
2011-10-27 11:18:00

Prasidėjo Vilniaus Kalėdinio bėgimo dalyvių registracija
Iki gražiausių žiemos švenčių vos dviems mėnesiams, Vilniaus Kalėdinio bėgimo organizatoriai kviečia bėgikus mėgėjus ir profesionalus dalyvauti nuotaikingoje sporto šventėje. Nuo šiandien svetainėje www.kaledinisbegimas.lt prasideda varžybų dalyvių registracija.

Šiemet jau 36-ąjį kartą gruodžio 26 dieną į sostinės gatves išbėgs gausus būrys bėgikų, kurie Kalėdas švenčia bėgimo trasoje. Jau tapo tradicija per šias varžybas bėgti vilkint Kalėdų senelio ar Snieguolių apdarais, todėl originaliai pasipuošusių dalyvių laukia smagios staigmenos.

Bėgikai  galės pasirinkti, kuri distancija geriausiai atitinka jų fizinį pasirengimą – 12 km, 6 km ar 1,5 km. Vaikai iki 12 metrų galės dalyvauti smagiame 100 metrų „Nykštukų bėgime“. Kaip ir kasmet, visi bėgikai, sėkmingai kirtę finišo liniją, bus apdovanoti simboliniais atminimo medaliais. Nugalėtojams ir prizininkams įsteigtos specialios taurės.

„Apdovanosime ne tik greičiausius bėgikus, bet ir tuos, kurių kostiumai bus originaliausi. Šio bėgimo tikslas – sukurti šventę ne tik sportininkams, bet ir visam miestui. Norime parodyti, kiek Lietuvoje yra aktyvių, sportuojančių, pozityviai mąstančių žmonių. Kai vėstant orams siaučia virusai, mes norime žmones užkrėsti bėgimo virusu, nes geriausia Kalėdų dovana sau – gera nuotaika ir sveikata“, – sakė varžybų organizatorius Evaldas Martinka.

Iki šiol pagrindinis Kalėdinio bėgimo organizatorius buvo šviesaus atminimo „Žalgirio“ stadiono direktorius Jonas Grigas. Pernai perdavęs organizavimo reikalus į asociacijos „Sporto renginiai“ vadovo E.Martinkos rankas, žadėjo ir pats aktyviai prisidėti, tačiau aktyvų veteraną netikėtai pakirto širdies liga.

„Norime tęsti J.Grigo tiek metų puoselėtą tradiciją, tačiau šiemet dalyvių laukia ir daug naujovių. Be tradicinių 12 ir 6 km rungčių, bėgikai galės įveikti ir trumpą, 1,5 kilometrų trasą. Tokį atstumą be didelio vargo įveiks ir profesionalai, ir ne itin reguliariai sportuojantys žmonės, tėveliai su atžalomis, įmonių, draugų kolektyvai ar net garbingo amžiaus aktyvūs senjorai. Dalyviams ruošiame smagių akcijų, loteriją ir, aišku, dovanų“, – kalbėjo E. Martinka.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus