• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pratimai plokščiam pilvukui  3 

Autorius: Eli.lt
2009-07-07 16:07:00

Pratimai plokščiam pilvukui
Jupiterimages nuotr.

Neduoda ramybės atsikišęs pilvukas? Pradėkite daryti paprasčiausius atsilenkimus, kurie veiksmingai mankština ir stangrina pilvo presą.

Patariame, kaip juos reiktų teisingai daryti:

Atsigulkite. Kojas sulenkite per kelius, rankas sukryžiuokite ant krūtinės, o jei skauda sprandą, vieną ranką laikykite už galvos. Stenkitės pasilenkti į priekį kuo aukščiau. Juosmuo turi būti prispaustas prie grindų. Padariusi dvidešimt atsilenkimų, po pertraukos pratimą pakartokite dar keletą kartų. Jei raumenys silpni, pirmomis dienomis nepersistenkite ir atsilenkimų skaičių didinkite pamažu.

Be atsilenkimų puikiai tinka ir kiti pratimai:

1. Atsigulkite ant nugaros. Iškėlusi kojas, ant pėdų uždėkite gumą ir ją sukryžiuokite priekyje. Įtempusi pilvo raumenis, dubenį kilnokite aukštyn ir žemyn 20-30 kartų. Paskui dar dukart po tiek pat. Galite mankštintis ir be gumos, tik tada rankas laikykite prie šonų.


2. Atsigulkite ant grindų. Kojas šiek tiek sulenkite per kelius ir praskėskite. Tarp jų įsprausi kamuolį, pakelkite aukštyn stačiu kampu. Įtempusi pilvo raumenis, 15-20 kartų su pertraukomis darykite atsilenkimus. Lenkdamasi kelius pritraukite kuo arčiau galvos ir grįžkite į pradinę padėtį. Mankštinantis su kamuoliu, veiksmingiau deginamos kalorijos ir treniruojami pilvo bei kojų raumenys.


3. Atsistokite. Kojas laikykite pečių plotyje, rankas ištiestas prie šonų. Pradėkite pratimą lenkdamiesi į kairįjį ir dešinįjį šonus. Šis pratimas padės sustiprinti šoninius pilvo raumenis.


4. Atsisėskite ant kilimėlio, kojas sulenkite per kelius ir šiek tiek pražerkite. Ištiestomis rankomis remkitės į grindis taip, kad delnai būtų nukreipti į kojas, sėdmenis laikykite pakeltus nuo grindų. Iškvėpdama lenkite rankas per alkūnes ir sėdmenis leiskite žemyn, bet nesiekite grindų. Įkvėpdama grįžkite į pradinę padėtį. Pratimą kartokite 15-20 kartų. Po savaitės sutvirtės ne tik pilvo, bet ir pečių bei sėdmenų raumenys.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
hm
2009-07-08 10:44:32
foto gal ir butu gerai, bet juk tie atsilenkmai tai labai paprasti, ka ten rodyti:)man tai visai suprantamai aprasyta,einu mankstint savo pilva;P
Xi
2009-07-08 09:37:12
O kur foto? Mane apima jausmas, kad tokie straipsniukai dedami tik tam, kad vietą užimtų, nes be foto jie beverčiai.
:)
2009-07-07 16:46:55
mano pilvukas ne pats graziausias, bet kaip daryti tuos pratimus tingiuuuuu:)...Tik zinau, kad jie tikrai veiksmingi...Mano drauge daro atsilenKimus, tai matosi rezultatas:)