• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Profesionalai ir mėgėjai kviečiami registruotis dalyvauti Kalėdiniame bėgime

Autorius: Kalėdinis bėgimas
2011-12-09 10:55:00

Profesionalai ir mėgėjai kviečiami registruotis dalyvauti Kalėdiniame bėgime
Vilniaus Kalėdinio bėgimo organizatoriai kviečia žiemos šventes sutikti netradiciškai – bėgimo trasoje. Gruodžio 26 dieną, pirmadienį, šimtai bėgimo entuziastų jau 36-ąjį kartą drebins sostinės gatves. Mėgėjai ir profesionalai kviečiami įveiki 12, 6 arba 1,5 kilometrų distancijas. Dar viena naujovė šiais metais – 100 metrų „Nykštukų bėgimas“, skirtas vaikams iki 12 metų.

Bėgimo dalyviams būtina užsiregistruoti. Tai padaryti galima interneto svetainėje www.kaledinisbegimas.lt arba gruodžio 10-11 dienomis (savaitgalį) prekybos centro VCUP penktame aukšte. Šeštadienį dalyviai bus registruojami nuo 15 iki 19 valandos, o sekmadienį – nuo 11 iki 15 valandos.
Jau yra tapę tradicija Kalėdiniame bėgime dalyvauti pasipuošus Kalėdų senelio ar Snieguolės apdarais, todėl tie bėgikai, kurie registruotis ateis pasipuošę kalėdiniais aksesuarais, simbolinis mokestis jiems bus sumažintas per pusę.

Kurie nespės užsiregistruoti šį savaitgalį, tai galės padaryti ir kitą, gruodžio 17-18 dienomis arba dalyvauti akcijoje „Pagauk Kalėdų senelį“. Gruodžio 15 dieną (ketvirtadienį) ir 21 dieną (trečiadienį) prekybos centre VCUP sukinėsis sportuojantis Kalėdų senelis, kurį pagavusieji galės bėgime užsiregistruoti nemokamai.

Kalėdinis bėgimas – ne tik varžybos, bet ir šventė, todėl visi dalyviai, sėkmingai kirtę finišo liniją, bus apdovanoti specialiais atminimo medaliais. Nugalėtojų laukia dovanų čekiai ir taurės. Speciali taurė, skirta šio bėgimo iniciatoriaus Jono Grigo atminimui, bus įteikta gausiausiai bėgime dalyvavusiam kolektyvui ar klubui. Dar viena taurė įsteigta sportiškiausiai mokyklai.

Vertingas dovanas gaus ne tik greičiausi dalyviai. Bus apdovanoti ir tie bėgikai, kurių kostiumai bus pripažinti stilingiausiais ar originaliausiais.
„Norime, kad šis bėgimas būtų ne tik varžybos profesionaliems bėgikams, kuriems tai yra paskutinė galimybė pasivaržyti šiais metais, bet ir šventė mėgėjams bei visiems miesto gyventojams. Bėgikai kviečiami dalyvauti bėgime miesto gatvėmis originaliai pasipuošę, su šeimomis, draugais ar kolegomis. Tai puiki proga pabūti kartu ir smagiai praleisti antrąją Kalėdų dieną“, – sakė bėgimo organizatorius Evaldas Martinka.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus