• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Projektas „Bėgu iki Kalėdų“ – norinčioms būti sveikoms ir laimingoms

Autorius: Kalėdinis bėgimas
2011-11-09 16:21:00

Projektas „Bėgu iki Kalėdų“ – norinčioms būti sveikoms ir laimingoms
Šaltasis metų laikas netinkamas bėgimo treniruotėms? Mitas! Kalėdinio bėgimo, kuris vyks gruodžio 26 dieną, Vilniuje organizatoriai kviečia jį paneigti ir prisijungti prie akcijos „Bėgu iki Kalėdų“. Profesionalus bėgikas, daugkartinis Lietuvos ilgų nuotolių čempionas, Atlantos olimpinių žaidynių dalyvis Mindaugas Pukštas sudarė planą, kurio laikantis, be didelių pastangų, per 50 dienų galima pasiruošti 6 kilometrų bėgimui.

Išbandyti šį planą ir pasirengti Kalėdiniam bėgimui pasiryžo 31 metų ryšių su visuomene specialistė Indrė Spečiūnaitė. Treniruotes ji pradėjo lapkričio 7 dieną, pirmadienį. Nesnauskite, prisijunkite ir jūs!

Septynias savaites Indrė treniruosis, o gruodžio 26 dieną su būriu kitų Vilniaus Kalėdinio bėgimo dalyvių stos prie starto linijos. Moteris yra pasiryžusi įveikti 6 kilometrus, tačiau varžybų dalyviai gali rinktis ir kitas distancijas – 12 kilometrų arba labai trumpą – pusantro kilometro.

Kiekvieną savaitę bėgikė mėgėja dalinsis savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais. Jų negailės ir profesionalai, savo sričių specialistai, kurie atsakys į labiausiai rūpimus klausimus apie treniruočių metodiką, avalynę, aprangą, mitybą, psichologiją ir daugelį kitų.

Prisijungę prie projekto „Bėgu iki Kalėdų“ ir savarankiškai pagal M.Pukšto parengtą planą pasiruošę Kalėdiniam bėgimui galės dalyvauti specialioje loterijoje, kurios nugalėtojas gaus vertingą dovaną – „adidas“ asmeninį trenerį su garsiniais patarimais „miCoach“. Viskas ko reikia, tai pradėti treniruotis, svetainėje www.kaledinisbegimas.lt užsiregistruoti dalyvauti bėgime ir prie komandos nurodyti, kad esate akcijos „Bėgu iki Kalėdų“ dalyvis.

Sekite Indrės dienoraščius, bėgiokite, būkite sveikos ir laimingos. Kalėdinis bėgimas – tai varžybos, kurios skirtos ne tik profesionalams. Už pastangas įveikiant pasirinktą trasą visi varžybų dalyviai bus apdovanoti atminimo medaliais!

Jeigu susidomėjote, norite iššūkių ir manote, kad galite tai padaryti, pasiruoškite Kalėdiniam bėgimui vos per 50 dienų! Sėkmės!

Treniruočių planas: „Pasiruošk Kalėdiniam bėgimui (6 km) per 50 dienų“
Pradžia: 2011-11-07
Pabaiga: 2011-12-26


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus