• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Savaitgalį – nemokamos treniruotės bei gydytojų konsultacijos
Autorius: Eli.lt
2009-09-18 17:16:00

jupiterimages nuotr.

Sveikatos specialistai kviečia šį savaitgalį į vienuoliktąsias atvirų durų dienas sporto ir sveikatingumo klube “Active Gym” Vilniuje, Antakalnio g. 37.  Rugsėjo 18 – 19 d. kiekvienas apsilankęs turės galimybę sutaupyti laiko ir pinigų atskiriems vizitams pas specialistus ir galės čia pat nemokamai pasitikrinti bei pasikonsultuoti dėl sveikatos pas skirtingų sričių gydytojus, kineziterapeutus ir mitybos specialistus. Tuo pačiu bus galima išbandyti priimtiniausias bei efektyviausias treniruotes, tame tarpe – novatoriškąją „MBT Balance“. `

Švente norima žmonėms priminti, kad sportuoti patartina atsargiai ir atsakingai, nes kitaip - galima susižaloti. Prieš planuojant sportuoti specialistai pataria įvertinti savo galimybes. Tam tikslui būtini vizitai pas skirtingus gydytojus, kuris užima daug laiko, sunkiai atrandamo šių laikų žmonių užimtoje dienotvarkėje. Tam, kad sportas atneštų norimų rezultatų, taip pat patariama rasti laiko patyrusiems sporto bei mitybos specialisto patarimams.

Patars dėl venų varikozės

Varikozė, arba lėtinis venų nepakankamumas, dažnai vadinama tiesiog išsiplėtusiomis venomis. Ši liga vystosi, kai dėl venų vožtuvų nesandarumo kraujui ėmus tekėti atbuline kryptimi, susikaupia pernelyg daug kraujo bei išsiplečia paviršinės kojų venos. Varikozė vargina apie 58 proc. moterų ir 46 proc. vyrų. Tarp vyresnių sergamumas didėja, jis taip pat didesnis tarp gimdžiusių moterų. Pirmieji ligos požymiai dažnai pasireiškia nėštumo metu ar pagimdžius. Taip pat  venų varikozė būdinga dirbantiems stovimą darbą ar sėdimą darbą, turintiems antsvorio.

Jeigu venų varikoze sirgo vienas iš šeimos narių, labai didelė tikimybė, kad ji gresia ir jums – ši liga paveldima. Jeigu ryškėja venos ant kojų, sportuojant patartina dėvėti sportines kompresines kojines.

Dėl šios dažnos ligos Sveikatos dienose konsultuos Kauno medicinos universiteto klinikų gydytoja angiochirurgė Žana Kavaliauskienė.

Tirs pėdos problemas

Dėl šiuolaikinio gyvenimo būdo žmonės dažnai turi daug kojų bei pėdų problemų. Ar jums reikia atkreipti dėmesį į savo pėdas bei imtis profilaktinių priemonių, patars gydytojas kineziterapeutas Arūnas Balčiūnas bei UAB „Krida“ ir „Bauerfeind“ seritfikuotas specialistas Laurynas Urbšys. Jie pėdą skanuos specialia kompiuterine „Medilogic“ sistema, kuri padeda labai tiksliai nustatyti pėdos sutrikimus. Jeigu jų turite, gydytojai parekomenduos, kaip ją koreguoti bei kokią fizinio aktyvumo rūšį rinktis.

Saugus ir efektingas sportas – „MBT Balance“ treniruotėje

Unikali „MBT Balance“ treniruotė vyksta apsiavus fiziologinius batus, kurie natūraliai priverčia kūno atramos ir pusiausvyros raumenis dirbti kiekviename žingsnyje, koreguoja laikyseną, tolygiai paskirsto atramos plotą per visą pėdą, sumažina kelių ir klubų sąnarių apkrovą. Ši ypatinga avalynė sukelia natūralų kūno nestabilumą, kurio dėka padidėja daugelio raumenų aktyvumas. Todėl treniruotė su šiais batais – saugesnė, kadangi tausojami sąnariai bei kur kas intensyvesnė, kadangi apkraunama daugiau raumenų grupių.

Padės kurti gražų kūną

Mitybos ir sporto specialistas Žygimantas Lapėnas, kuris baigė JAV Skrantono fitneso ir mitybos koledžą, atliks kūno kompozicijos analizę bei tuo pačiu įvertins riebalų, raumenų ir skysčių santykį organizme. Sužinojęs kūno kompozicijos duomenis, specialistas galės rekomenduoti, kokių priemonių imtis, norint tvirtinti ar gražinti kūną. Taip pat visi norintys bus kviečiami išbandyti grupinius užsiėmimus: stacionarių salės dviračių, stepo, šokio bei jogos.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus