• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sekmadienį mankštos dalyvius kaitino Karina ir Saulius Skambinai

Autorius: Aida Kručininaitė
2012-09-14 10:20:00

Sekmadienį mankštos dalyvius kaitino Karina ir Saulius Skambinai
Karina ir Saulius sportuoja
Šį sekmadienį ištikimiausi Geros sveikatos klubo mankštų po atviru dangumi lankytojai susirinko į priešpaskutinį užsiėmimą Vilniuje. Kartu su šokėjais bei atlikėjais Karina ir Saulium Skambinais jie mokėsi nuotaikingos mankštos „Zumbos“ judesių, kurie ne tik išjudina kiekvieną raumenuką, bet ir pozityviai nuteikia prieš ateinančius savaitės darbus.
Nepabūgę permainingo oro, ištikimiausi sveikatingumo iniciatyvos Geros sveikatos klubas mankštų lankytojai susirinko į prieš paskutinį užsiėmimą.

Pučiant rudeniškiems vėjams, visus kaitino ir kartu sportavo nuotaikingieji Karina ir Saulius Skambinai. Grojant karštiems Pietų Amerikos ritmams, renginio dalyviai mokėsi smagių „Zumba“ žingsnelių, išsimatavo išmaniuoju kūno masės analizatoriumi, konsultavosi su jaunaisiais gydytojais ir pasisėmė teigiamų emocijų visai darbo savaitei.

Pasiteiravus, kaip vertina į renginį susirinkusių dalyvių pastangas sportuoti, Karina ir Saulius prisipažino, kad liko maloniai nustebinti. „Mes žinojome, kad Lietuvoje, ypač paskutiniu metu, siaučia šokių „karštligė“. Todėl vesdami Geros sveikatos klubo mankštą labai stengėmės, kad kiekvienas dalyvis pasijaustų tikru šokėju. Po užsiėmimo buvo akivaizdu, kad visi susirinkusieji  jautėsi patenkinti ir labai energingi. Tikimės, kad jie suprato, jog šokis – ne tik būdas gražinti kūno linijas, bet ir smagi emocinga fizinė veikla“, - savo įspūdžiais apie renginį dalinosi žinoma pora.

Tiesa, abu atlikėjai atviravo, kad paskutiniu metu aktyvią fizinę veiklą ir sportavimo įpročius yra kiek apleidę. „Kadangi šiuo metu nesu pačios geriausios fizinės formos, atliekant „Zumba“ pratimus ir neįprastus man žingsnelius, teko kiek paplušėti, kad juos atlikčiau kuo tiksliau. Kitą dieną tikrai jaučiau, kad turiu raumenis, tačiau tas jausmas buvo malonus“, - šypsojosi šokėjas.

 „Man labai patiko, kad „Zumba“ treniruotė prieinama visiems – ir pirmąkart atėjusiems, ir jau kurį laiką sportuojantiems“ – pasakojo Karina, kuri prisipažino niekada iki šiol nebuvo bandžiusi šios rūšies užsiėmimo. „Judesiai man pasirodė labai smagūs – nors pakankamai sudėtingi, tačiau nei kiek nenuvarginantys. Labai džiaugiuosi šia nauja patirtimi ir nuoširdžiai tikiuosi, kad nors kiek prisidėjome prie visuomenės sveikatinimo. Taip pat labai viliuosi, kad netruks reguliariai ir aktyviai sportuoti pradėsiu ir aš pati“, - savo patirtimi ir lūkesčiais dalinosi žinoma dainininkė. 

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus