• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sirgti ar nesirgti prieš maratoną?

Autorius: Laura Vagonė, Fotoplunksna nuotr.
2012-04-16 15:02:00

Sirgti ar nesirgti prieš maratoną?
Iki svarbiausio pavasario bėgimo renginio „Druskininkų Puma pusmaratonio“ likus kiek daugiau nei šešiasdešimčiai dienų, savo pasiruošimą šiai šventei pradėjo ir vestuvių planuotoja Laura Vagonė. Ne, moteris nebus atsakinga už renginio organzavimą ar sklandų jo vykdymą. L.Vagonė kartu su kitais profesionaliais sportininkais ar bėgimo entuziastais bandys įveikti „Druskininkų Puma pusmaratonio“ organizatorių sugalvotą trasą.

Pasižadėjusi rašyti blog‘ą, kaip jai seksis ruoštis „Druskininkų Puma pusmaratoniui“, L.Vagonė savo pažadą pildo. Štai šeštasis vestuvių planuotojos įrašas!

---
Sirgti sportuojant ir gana atsakingai ruošiantis savo gyvenimo startui, o dar pavasario viduryje, yra daugiau nei nepadoru. Kadangi kilo reali grėsmė iškosėti plaučius – teko padaryti savaitės pertraukėlę, per kurią iš noro bėgioti nežinojau kur dėtis. Per tą savaitės pertraukėlę, svarstyklės rodo, kad netekau dar 2 kg, kas mane šiek tiek suneramina, nes svoris krenta ir nuo tų vietų, nuo kurių kažko netekti jau nesinorėtų.

Šiaip ar taip, Velykų sekmadienį visiems sėdant prie šventinio stalo, aš iš lagamino traukiu sportinę aprangą ir išbėgu palakstyti po Jurbarką, kur ir pradėjau savo sportukus, gainiojama griežto, bet teisingo trenerio Vidmanto Giedraičio. Linkėjimai jums, treneri. Ech, mėgčiau vėl prasilėkti su senąja kompanija... Tik atstumai įtartinai sumažėję, kaip ir visa kita, kai atvažiuoji iš sostinės. O stadionas... Ką jūs, čia jau tikrai galima sportuoti. Kai mes savo laiku trypėm tarybinį asfaltuką, dabar maloniai sau finišuoji guma dengtu taku. Mhm... Pasijaučiau beveik kaip Rokis Balboa iš „Rokis IV“.

Na ir nepatikėsit, man grįžus vėl prie stalo, šeimyniškiai primygtinai siūlė pastatyti ant nugaros taures (yra toks archaiškas kosulio gydymo metodas), keliauti pas gydytojus ir t.t., o man net kvėpuoti lengviau pasidarė. Taigi tądien įvyko ir mano prisikėlimas bei grįžimas į Vingio parką. Grįžau iš lėto su 7 km, bet šiandien, matau, Živilė man suplanavusi visus 12, o rytoj laukia tikras įdomumas. Jei įveiksiu tuos 16, tada jau ir Druskininkų trasos nebebijosiu. Dalinuosi savo treniruočių planu. Gal ką nors jis įkvėps kartu su manimi prabėgti tą 21 km jau gegužės 6 d.Lengva savaite:
16 Pr – Bėgimas 8 km (lengvai); tempimo, lankstumo pratimai.
17 A – Poilsis
18 T –  Bėgimas 8 km (lengvai); pratimai presui, nugarai.
19 K – Poilsis
20 P – Bėgimas 8 km (lengvai); pratimai presui, nugarai.
21 Š – Bėgimas 12 km, paskutinius 6 km prabėgti greičiau negu bėgai, kiekvieną km 15 s.
           Tempimo, lankstumo pratimai.
22 S – Poilsis

Kitos savaitės pabaigoje vėl bėgiosiu pajūryje, pradedu vasaros vestuvių sezoną, tad, jei atsiras norinčių prisijungti – visada prašom.


Laura

---
Jeigu patys nuspręsite dalyvauti ar tai pasiūlysite padaryti savo draugams ar giminėms, primename, kad norintys dalyvauti bėgime turi būtinai iš anksto užsiregistruoti. Registracijos formą galima rasti interneto svetainėje www.druskininku-pusmaratonis.lt.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus