• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sportinė apranga futbolo čempionato metu sulaukia išskirtinio dėmesio

Autorius: Eli.lt
2016-06-25 14:58:00

Sportinė apranga futbolo čempionato metu sulaukia išskirtinio dėmesio
Europos futbolo čempionatas – azartiškas ir netgi skandalingas renginys, kurio laukė milijonai futbolo mėgėjų ne tik iš visos Europos, bet ir pasaulio. Geriausi žaidėjai iš įvairių šalių bando savo jėgas ir tikrina komandinę dvasią, o sirgaliai spėja rezultatus bei karštligiškai serga už savo komandą. Visuomet gausybė lūkesčių tenka patiems „pačiausiems“ žaidėjams, tad jie ant pečių užsideda nemažą atsakomybės naštą. Futbolo rezultatus ir apskritai komandos susižaidimą lemia įvairūs veiksniai, tarp kurių – treniruotės, nusiteikimas ir sportinė apranga.

Iki aštuntfinalio sužaista daugiau nei 30 varžybų. Dar 8 laukia aštuntfinalyje, kuris prasidėjo birželio 25 d. Intrigos dvelksmas pasiekia net ir tuos, kurie šiaip futbolu nesidomi. Net ir Lietuvoje, kur antrąja religija vadinamas krepšinis, futbolas pritraukia žiūrovus prie televizoriaus ekranų ir internautus prie kompiuterių. Na, o tiems, kurie patys žaidžia futbolą ar panoro žengti į šią sporto šaką, aktualus sportinių drabužių pasirinkimas. Juos domina sporto avalynė ir marškinėliai bei šortai, tačiau kur viską įsigyti? Yra keletas variantų – įprastos sporto prekių parduotuvės, tačiau jos negali pasiūlyti itin gausaus sportinės aprangos, skirtos futbolui, pasirinkimo. Kitas pasirinkimas – elektroninės parduotuvės, kurios savo prekių asortimentu jau senokai prašoko tradicines parduotuves. Visgi, jei elektroninėje parduotuvėje perkate pirmą kartą, gali kilti nemažai klausimų,

Ar nesuklysiu pasirinkdamas dydį?

Elektroninėse parduotuvėse galima apsipirkti greitai, patogiai, tačiau daiktas neapžiūrimas iš arti. Raidės S, M, L ar XL lyg ir nusako, kokio dydžio sportinė apranga turėtų būti, tačiau visgi kyla abejonių. Palengvinimas pirkėjui – nurodymas, kokios raidės kokį ūgį ir kūno apimtis atitinka. Nors toks sprendimas visose parduotuvėse netaikomas, yra dar viena išeitis – paskambinti ir pasiteirauti. Taip bus aiškiau, ar sportinės aprangos matmenys ne per maži ir ar ne per dideli. Pasak didžiausios Lietuvoje elektroninės parduotuvės Pigu.lt specialistų, jei įsigyto drabužio ar avalynės dydis klientui netinka, jis turi teisę prekę grąžinti arba ją pakeisti kita. Taigi, pirkėjas nerizikuoja savo piniginės turiniu. Žinoma, vertėtų rinktis tik patikimas ir gerą reputaciją turinčias elektronines parduotuves.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus