• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Supermodelis Bar Refaeli treniruojasi su kiekvienu žingsniu
2009-07-08 12:41:00

Praėjusį mėnesį Europoje pristačiusi „JUKARI Fit to Fly” treniruočių programą ore, Izraelio supermodelis Bar Refaeli išbandė ir Lietuvoje populiarėjančius „Reebok Easy Tone” sportinius batelius, verčiančius intensyviau dirbti raumenis. Tai vyksta dėl avalynėje pritaikytos naujosios „Easy Tone“ technologijos.

„Dėl įtemptos darbotvarkės ne visuomet galiu nueiti į sporto klubą. Tokiu atveju treniruotis bei su kiekvienu žingsniu dailinti kojas ir sėdmenis man padeda “Easy Tone” bateliai. Taigi mano treniruoklis telpa lagamine,” - sako Bar Refaeli, su šiais sportiniais bateliais dalyvavusi įžymaus fotografo Rankin rengtoje fotosesijoje. Jos metu darytose nuotraukose Bar Refaeli, pridėjusi pirštą prie lūpų lyg sakydama „ššš...“, tik merginoms atskleidžia paslaptį – kalorijas deginančius sportinius batelius.

„Easy Tone” technologiją po 18 mėnesių trukusių tyrimų išrado buvęs JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) inžinierius Billas McInnis. „Ši technologija taps avalynės inovacijų pradžia. Nuo šiol su sportiniais bateliais ne tik galima gražiai atrodyti – jie patys gali padailinti moters figūrą,” - teigia B. McInnis, šiuo metu vadovaujantis kompanijos „Reebok” pažangių inovacijų grupei.

„Easy Tone” technologijos pagrindu pagamintuose sportiniuose bateliuose po pėdos pagalvėle bei kulnu yra įtaisyti specialūs pusiausvyros padeliai. Jie sukuria natūralų nestabilumą, panašų į vaikščiojimą biriu paplūdimio smėliu. Dėl šio nestabilumo sulig kiekvienu žingsniu pagrindiniai bei sudėtingiau treniruojami kojų raumenys yra priverčiami dirbti intensyviau nei įprastai. Be to, naujosios technologijos įdiegimas neturėjo įtakos avalynės išvaizdai, tad sportiniai bateliai yra tinkami avėti kasdien.

B. McInnis su savo komanda išbandė „Easy Tone” sportinius batelius elektromiografijos tyrimu, kurio metu yra matuojamas raumenų elektrinis aktyvumas, jiems susitraukiant. Specialiais prie raumenų tvirtinamais jutikliais buvo tiriamas raumenų aktyvumas moterims vaikštant su įvairiais sportiniais bateliais. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad einant su „EasyTone” avalyne sėdmenų raumenys dirba net iki 28 proc. daugiau, o šlaunų ir blauzdų raumenys – iki 11 proc. intensyviau.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus