• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vandens aerobika: Sulieknėk iki pavasario!  5 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-02-02 14:20:00

Aerobika – tai itin efektyvus, tačiau alinantis būdas kovoti su nereikalingais kilogramais bei celiulitu. Jei nenorite savęs apsunkinti, rinkitės treniruotes, vykstančias vandenyje.

Vanduo turi gausybę teigiamų savybių, tarp jų ir masažinę, todėl vandens aerobika Jums padės kovoti su visais kūno trūkumais!
 

Vandens aerobikos treniruotės patariamos bene visoms dailiosios lyties atstovėms, net ir toms, kurių svoris yra itin didelis, mat būnant vandenyje, kūnas palengvėja ir atlikti pačius įvairiausius pratimus tampa lengviau.
 

Vandens aerobika užsiimti draudžiama:

1.  Esant peršalimui
2.  Esant intymių vietų infekcijoms;
3. Sergant cistitu;
4. Uždraudus gydytojui;

Vandens aerobikos privalumai:

1.  Padės kovoti su celiulitu;
2.  Pagreitins medžiagų apykaitą. Pakitimus pajusite vandenyje būdamos kiekvieną dieną apie 30-60 minučių;
3.  Didins odos elastingumą;
4.  Stiprins raumenis;
5.  Pagerins miegą;
6.  Pagerins nuotaiką;
7.  Suderinus mitybą, Jums pavyks per mėnesį sulieknėti šešiais kilogramais;

Ko reikia treniruotėms?
 

Dažna moteris, einanti pirmą kartą į treniruotes nežino kokius daiktus reikia turėti. Būkite ramios, mes Jums viską išaiškinsime. Taigi, svarbiausia – rinkitės ištisinį maudymosi kostiumėlį. Jei žadate intensyviai ir ilgai sportuoti, įsigykite kelis, mat jie greitai praranda spalvą bei susidėvi. Taip pat turite turėti guminę kepuraitę. Turėtumėte žinoti, kad mokėjimas plaukti vandens aerobikai yra nebūtinas – treniruotės vyksta 1.2 – 1.7m. gylyje. Taip pat gali prireikti ir specialių sporto priemonių, tokių kaip – kamuoliai ar svareliai, tačiau jais turėtų pasirūpinti sporto klubas.
 

Taigi, jei susidomėjote, pradėkite reguliuoti savo mitybą, rinkitės tik subalansuotą maistą, sportuokite, kuo daugiau judėkite ir pavasarį tikrai pasitiksite lieknutė! 
 

Vietoj pabaigos: Vandens aerobika besilaukiančioms yra šiek tiek kitokia, mat treniruotes sudaro visai kitokio pobūdžio pratimai. Jie skirti padėti moteriai kuo lengviau išnešioti bei pagimdyti vaikutį, taip pat mažina stuburo bei vidinių organų apkrovą. Jei šiuo metu laukiatės vaikelio, dėl treniruočių būtinai turėtumėte pasitarti su savo gydytoju.
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Sportas
2015-04-23 12:22:36
Kauno plaukimo centre- Girstutis!
eli
2011-09-22 06:53:33
Kur Kaune vyksta aquarobikos uzsiemimai?
Laima
2011-02-11 11:13:00
Kad tai yra tikrai lengvas ir geras budas nusikratyti nereikalingus kilogramus ,seniai aisku.O kur ieskoti tokiu grupiu pvz.Kaune?