• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vilniečius drauge mankštintis kviečiančios garsenybės žada gerą nuotaiką ir energijos antplūdį

Autorius: Aida Kručininaitė
2012-06-08 15:25:00

Vilniečius drauge mankštintis kviečiančios garsenybės žada gerą nuotaiką ir energijos antplūdį
Scenos, televizijos ekrano ir sporto žvaigždžių būrys šią vasarą išbandys save kiek netikėtame vaidmenyje. Garsenybės vilksis sportinę aprangą, po kaklu pasikabins trenerių švilpukus ir imsis vesti mankštas atvirame ore. Jose kviečiami dalyvauti visi norintys – nuo jauno iki vyresnio, nuo pradedančiojo iki pažengusiojo.

Karina ir Saulius Skambinai, Andrius Butkus, Leonardas Pobedonoscevas, Joana Bartaškienė ir kiti žinomi žmonės kviečia gyventojus ugdyti sveikus įpročius ir pradėti sportuoti dalyvaujant unikalioje nemokamų mankštų programoje „Judėk linksmai“. Ją vilniečiams ir miesto svečiams pristato socialinė sveikatingumo iniciatyva „Geros sveikatos klubas“. Mankštų renginių organizatoriai – tarptautinė farmacijos bendrovė „GlaxoSmithKline Lietuva“ ir sporto bei svaikatingumo klubų tinklas „Impuls“.

„Pažadame daug gerų emocijų, didelį energijos pliūpsnį ir, aišku, nemažai prakaito. Nuoširdžiai pasistengsime pažadinti, užvesti tuos, kurie ateis kartu su mumis sportuoti“, ‒ tikina Karina Krysko-Skambinė, kartu su vyru Sauliumi kviesianti į visai šeimai skirtą nuotaikingą „Zumba“ šokio treniruotę.

Programos „Judėk linksmai“ organizatoriai gyventojus kvies dalyvauti net penkių skirtingų rūšių mankštose. Dalis jų pritaikytos ir žmonėms su fizine negalia. Dalyvauti galės visi – mžius ar fizinis pasirengimas visai nesvarbus ‒ pasak mankštų vadovų, visa, ko laukiama iš dalyvių, tai gera nuotaika. „Labai noriu įkvėpti kuo daugiau žmonių, kad mankštindamiesi kartu jie įgytų įprotį sportuoti. Manau, bus smagu ‒ tegu tik kiekvienas atsineša gerą nuotaiką, o aš galiu pažadėti, kad kitą dieną tikrai maus raumenis“, ‒ juokiasi Andrius Butkus, vadovausiantis „Latina Dance“ šokių mankštai.
Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidentė ir aerobikos pradininkė mūsų šalyje Joana Bartaškienė kvies į kiek ramesnes, vidutinio intensyvumo „Interval“ treniruotes. „Šios mankštos pratimai paprasti ir naudingi, ji tinka kiekvienam.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus