• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

3 000 Lietuvos moterų norėtų tapti lieknesnės, sveikesnės, laimingesnės

Autorius: Ieva Barauskaitė, Moters savaitė, Eli.lt
2011-07-04 15:29:00

3 000 Lietuvos moterų norėtų tapti lieknesnės, sveikesnės, laimingesnės
Kasdien viską suspėti stengdamasi moteris vis labiau tolsta nuo asmeninių poreikių, sutrinka jos sveikata, juntamas nuolatinis nuovargis, net prarandamas pasitikėjimas savimi. Bet juk gali būti kitaip!

Birželio viduryje žurnalo „Moters savaitė“ komanda kreipėsi į skaitytojas, nes norėjo priminti, kad kiekviena moteris turi galimybę džiaugtis savo kūnu ir gyvenimu. Kartu su fizinės medicinos ir reabilitacijos centru „Gemma“ nusprendėme pakviesti žurnalo skaitytojas dalyvauti sveikatingumo projekte „Sveika, liekna, laiminga“ ir paskatinti esminius jų įpročių ir kasdienybės pokyčius.

Didžiulis susidomėjimas projektu parodė, kad Lietuvos moterys išties turi sveikatos problemų ir nerimauja dėl išvaizdos, tačiau yra linkusios tai keisti. Norą tapti sveikesnėmis ir patrauklesnėmis dalyvaujant trijų mėnesių sveikatingumo programoje pareiškė daugiau nei trys tūkstančiai lietuvaičių!

Iš kiekvieno tūkstančio pageidaujančių dalyvauti projekte atrinksime po vieną problemų dėl sveikatos turinčią moterį. Projekto dalyves paskelbsime liepos 19-osios numeryje. Visos trys laimingosios bus informuotos asmeniškai. Jos ryšis trijų mėnesių asmeninėms treniruočių ir procedūrų programoms su patyrusiais „Gemma“ centro specialistais.

„Sveikatingumo programa bus sudėtinė – išmokysime, kaip tinkamai maitintis, nesvarbu, ar esate namų šeimininkė, ar daug dirbate. Dalyvės perpras, kaip pakankamai judėti, kaip rasti laiko sau, išmokti atsipalaiduoti. Taip pat pakoreguosime organizmui skiriamą fizinį krūvį, išspręsime psichologinius klausimus – kaip numalšinti stresą, susikurti pusiausvyrą“, – pasakoja fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja, „Gemma“ centro direktorė Gintarė Vaitkienė.

Mielos žurnalo skaitytojos, jūs taip pat galėsite stebėti projekto eigą ir išgirsti „Gemma“ centro dietologų, reabilitologų, kineziterapeutų patarimų, kaip sveikai gyventi: apie tai visus tris mėnesius rašys žurnalas „Moters savaitė“ ir tinklalapis www.eli.lt.


Projekto draugas

www.pinigine.lt
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus