• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

-3 kg akimirksniu - tai įmanoma!

Autorius: eli.lt
2013-03-12 02:00:00

-3 kg akimirksniu - tai įmanoma!

Nori numesti keletą papildomų kilogramų ne per savaitę, ne per mėnesį, o tiesiog per akimirką? Pasirūpink, kad tavo laikysena taptų nepriekaištinga – išsitiesk, pasitempk, ir tie kilogramai savaime "nutirps", mat paprasčiausiai taps nepastebimi.

Štai 10 pagrindinių tobulos laikysenos taisyklių.

1. Kad ir kas benutiktų, nugara turi būti tiesi. Ir einant, ir sėdint, ir tupint. Tiesi nugara – puikios vidinės harmonijos ženklas, nes susigūžęs, besikūprinantis žmogus dažnai stokoja gyvybinių jėgų, geros nuotaikos ir entuziazmo. Jei jauti, kad tavo nugarą vertėtų patiesinti – kasdien pastovėk keletą minučių atsirėmusi nugara į sieną. Su siena turėtų liestis ne tik nugara, bet ir pakaušis, šlaunys bei kulnai. Pasistenk kūnu "įsiminti" šią stovėseną ir vėliau eidama stenkis laikyti nugarą taip, tarsi ji remtųsi į tvirtą lygią sieną.

2. Atlošk pečius ir nuleisk mentes. Nesigėdyk savo krūtinės: kad ir kokio dydžio ji bebūtų, tu turi ką parodyti!

3. Nesusilenk per juosmenį. Jei pamėgintum atsistoti nuo kėdės neišsitiesusi per juosmenį, veidrodyje iš šono pamatytum reumato ir strėnų skausmų kamuojamos senučiukės siluetą. Ar išties tu jautiesi taip blogai?! Taigi net ir visą dieną dirbusi kompiuteriu, atsistodama pamiršk kėdę savo kūnu: išsitiesk. Dar geriau, jei įprastą darbo kėdę pakeistum guminiu kamuoliu ar specialia ergonomiška kėde, leidžiančia net ir sėdint prie darbo stalo patogiai ištiesinti nugarą.

4. Eisena turi būti lengva. Ar žinojai, kad apsunkusi, nerangi eisena darko ne tik tavo išvaizdą, bet ir žaloja sąnarius bei... niokoja tavo mėgstamus batelius. Kad išvengtum dramblotų žingsnių, pamėgink namuose pavaikščioti kaip manekenė, statydama kojas į vieną liniją, tiesiai priešais viena kitą. Eidama nedaryk dirbtinų judesių, nesistenk pernelyg akivaizdžiai linguoti klubais – tiesiog pasistenk, kad statydama kojas palei nubrėžtą ar įsivaizduojamą tiesę kiekvieną žingsnį žengtum minkštais, plaukiančiais judesiais. Gatvėje tokia vienos tiesės eisena atrodytų juokingai, tačiau įpratusi prie šios mankštos namuose, vėliau ir normalius žingsnius žengsi subtiliau, lengviau, gracingiau.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus