• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 skausmo šaltiniai tavo rūbų spintoje

Autorius: pagal Fitsugar.com
2009-06-27 14:49:00

Atsidarius spintą dažnai kyla natūralus moteriškas galvos skausmas: neturiu ką apsirengti. O medikai perspėja, jog netinkamai pasirinkus rūbus ir aksesuarus gali kilti kitokių skausmų. Netiki? Žvilgtelėk į savo spintą, ir tikrai rasi šiuos 5 skausmo šaltinius!

Kelnaitės „stringai“Pradėkime nuo paties nemaloniausio dalyko. Didžiausias tokių kelnaičių keliamas pavojus – padidėjusi grybelinių infekcijų rizika. Taigi jei vis dėlto negali apsieiti išvis be stringų – stenkis bent jau juos dėvėti kuo rečiau.

Paplūdimio šlepetėsPastaruoju metu vis dažniau vadinamos tiesiog šlepėmis. Šis apavas skirtas trumpoms distancijoms – nueiti nuo persirengimo kabinos iki baseino, trumpiems pasivaikščiojimams pliaže. Avimos ilgiau jos gali sukelti pėdų skausmus, mat nesuteikia pėdai pakankamai atramos ir stabilumo.

Didelės rankinėsJei esi įpratusi susikrauti į rankinę „visą savo gyvenimą“, netruksi suprasti, jog tavo gyvenimas pasipildė dar ir nugaros skausmu. Kasdien rankine nusvarindama tą patį petį gali sukelti priešingos pusės nugaros skausmus, mat tos pusės raumenys labiau įsitempia padėdami tau išsilaikyti tiesiai. Norėdama išvengti tokio skausmo nešiokis rankinę pakaitomis tai ant vieno, tai ant kito peties ir nepatingėk į savo treniruočių programą įtraukti daugiau nugarą stiprinančių pratimų.

AukštakulniaiSu jais kojos gerokai pailgėja. Tačiau jei avėsi tokius batelius kasdien, tai ir vėl gresia nugaros skausmais. Ir tai – dar ne didžiausia staigmena. Tau tikriausiai bus sunku patikėti, bet... aukštakulniai gali sukelti ir kaklo skausmus. Avėdama aukštakulnius įtrauki pilvą, pilvo presas tarsi pasislenka šiek tiek atgal. Kad išlaikytum pusiausvyrą, įsitempia kaklo raumenys, smakrą nevalingai kilsteli aukštyn ir atkiši šiek tiek į priekį. Ilgainiui tai ir sukelia kaklo skausmus, kurių kaltininkai nutolę nuo skausmo šaltinio visai nemenku atstumu.

Aptempti džinsaiMoksliškai įrodyta, kad itin siauri džinsai gali sukelti kojos skausmus, dar vadinamus dilgčiojančios šlaunies sindromu. Toks skausmas atsiranda kai aptempti džinsai nuolat dirgina šoninį šlaunies odos nervą. Nors toks skausmas dažniausiai nebūna ilgalaikis, bet jei siauručius džinsus kaitaliosi su laisvesniais – tikriausiai tau jo išvengti pavyks.  

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus