• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar įmanoma numesti svorio tik nuo tam tikrų kūno dalių?

Autorius: edieta.mama.lt
2009-11-22 08:00:00

Ar įmanoma numesti svorio tik nuo tam tikrų kūno dalių?
jupiterimages nuotr.
Manoma, jog sumažinti tik tam tikros kūno dalies (pilvo, nugaros, veido arba kojų) apimtis yra labai sunku arba net neįmanoma. Dauguma sporto trenerių yra įsitikinę, jog norėdama, kad jūsų talija būtų plonesnė, pirmiausia turite numesti viso kūno svorio. O dietologai apgailestauja, kad nėra tokios dietos, kuri padėtų sumažinti tam tikros vietos apimtis. Tačiau tai ne visai taip ir daugelis atliktų tyrimų paneigia nusistovėjusią nuomonę.


Ar galima sumažinti tik veido apimtis?


Į ką susipažindami su nauju žmogumi, susitikę su senu draugu arba žiūrėdami į žvaigždę televizoriaus ekrane pirmiausia atkreipiame dėmesį? Savaime suprantama, į veidą. Ir tendencijos tokios, kad jeigu jūsų veidas ir kaklas yra smulkūs, jūs atrodote lieknesnė, nei esate iš tikrųjų. Gaila, bet sumažinti veido apimtis nenumetant svorio praktiškai neįmanoma. Bet galima padaryti taip, kad pasiryžus sulieknėti ir laikytis dietos veido apimtys sumažėtų greičiau nei kitų kūno dalių. Tam sukurta speciali programa iš septynių punktų. Prieš pradėdama jos laikytis, paskutinį kartą pažiūrėkite į savo putlaus veido atspindį veidrodyje – tokį vaizdą pamatysite ne greitai!


1. Per dieną išgerkite bent 7 stiklines skysčio. Geriausiai tinka paprastas arba mineralinis vanduo. Tai svarbiausia taisyklė, nes geriant nepakankamai vandens sulėtėja (gali net pereiti į budėjimo režimą) medžiagų apykaita. Įsijungus budėjimo režimui, organizmas pradeda galvoti, kad tai paskutinis vandens lašas ir visus patenkančius skysčius stengiasi sulaikyti. Taigi patinsta veidas ir kojos, po akimis atsiranda maišeliai.


2. Per dieną suvalgykite bent 3 porcijas vaisių ir 3 porcijas daržovių. Juk tai tas pats vanduo: jo vaisiuose ir daržovėse yra 60 – 90%. Be to, jūs gaunate didelį kiekį vitaminų ir skaidulų, suteikiančių sotumo jausmą ir gerinančių virškinimą. Maža to, skaidulos sugeba prisijungti nereikalingus riebalus. Pamirškite apie tai, kad vaisiuose daug cukraus, – dar niekam nepavyko sustorėti nuo obuolių, kriaušių arba vynuogių.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus