• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Botanikos sode - sveikos gyvensenos seminarų maratonas
Autorius: Upas.lt
2009-04-24 00:00:00

jupiterimages.nuotr
Vilniaus universiteto Botanikos sode skaičiuojamos paskutinės pasirengimo naujam sezonui dienos. Gegužės pradžioje sezoną pradedantis sodas šiais metais lankytojams pasiūlys ne tik rekreacines, švietimo ar pažintines sodo paslaugas, bet ir sveikos gyvensenos bei savęs pažinimo seminarus.

Mokomuosius, pažintinius ir relaksacinius seminarus organizuojanti „Agentūra ŪPAS“ Botanikos sode rengs kasdienio gyvenimo kasdienio gerinimo, tylos praktikos, savimasažo, aromaterapijos, streso valdymo ir daugelį kitų seminarų. Seminarų temas gali padiktuoti ir patys Botanikos sodo lankytojai.

„Mūsų botanikos sodas yra tikra atgaiva pavargusiam žmogui: čia nėra triukšmo, automobilių ar žmonių spūsčių. Žmonės gali pailsėti, atsigauti ir trumpam pamiršti slegiančius rūpesčius gamtos prieglobstyje“, - džiaugėsi Botanikos sodo informacinio centro specialistė Rasa Ryliškienė.

Kasmet gražėjantis Vilniaus pakraštyje, Kairėnuose, įsikūręs Botanikos sodas pritraukia vis daugiau lankytojų. Pasyvieji čia iš naujo atranda ramius pasivaikščiojimus po neaprėpiamus sodo plotus, grožisi vandens telkiniais, prieglobstį čia randančiais laukiniais gyvūnais ar augalų kolekcijomis. Aktyvų poilsį mėgstantieji taip pat turi ką veikti: dalyvauja įvairiose sodo šventėse, jodinėja žirgais, važinėjasi brikele ar vežimaičiais.

Botanikos sodas – tinkamiausia vieta sustoti ir susimąstyti ne tik apie gamtą, jos natūralų grožį, bet ir patį save. Seminarai iki šiol vykdavę sode, tokie kaip „Žolynų seminaras“ ėmė vis labiau populiarėti, tad naujo sezono metu įvairaus amžiaus ir įvairių pomėgių žmonės čia turės naujas galimybes save atrasti, pajusti meno, kvėpavimo terapijos, savęs pažinimo galią ir jos įtaką sveikatai, kurios šiuo metu reikia nepaprastai daug.

Nuo gegužės 2 d. iki spalio 31 d. kasdien, išskyrus valstybines švenčių dienas, atviras Botanikos sodas tikisi gausaus lankytojų, norinčių pasidžiaugti gamta, atsipalaiduoti ir prasmingai praleisti laiką skaičiaus. Sveikos gyvensenos seminarai dažniausiai vyks šeštadieniais. Pasiilgę natūralios gamtos, ramybės ir norintys atrasti save seminarų metu gali jiems registruotis iš anksto, nors grupės bus renkamos ir tiesiog atvykusiųjų į sodą.
 
Daugiau informacijos galima rasti svetainėse www.upas.lt arba www.botanikos-sodas.vu.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus