• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dainininko fotosesija įplieskė skandalą

Autorius: Laura Čaplinskaitė
1999-11-30 00:00:00

Dainininko fotosesija įplieskė skandalą

Vakar Seimo narys Arminas Lydeka "ant kilimėlio" išsikvietė prodiuserius Egmontą Bžeską ir Arą Vėberį pasiaiškinti dėl prieštaringai vertinamos atlikėjo Milano fotosesijos. Tačiau šio pokalbio nepakako – kitą savaitę parlamente turės apsilankyti ir pats dainininkas bei fotosesijoje dalyvavusios merginos.

Pasak Žmogaus teisių komiteto pirmininko A.Lydekos, domėtis nuotraukomis, kuriose matyti prieš Milano parklupdytos moterys, jis nusprendė ne vien savo iniciatyva. Į šią Milano fotosesiją dėmesį atkreipė ir žmonės, kurie dirba lygių galimybių srityje. Seimūnas įsitikinęs, kad nuotraukose – diskriminacija.

Išėjo paslaptingi

Vakar Seime A.Lydeka su prodiuseriais už uždarų durų bendravo bene pusvalandį. "Man reikėjo bendros informacijos apie fotosesiją. Į klausimus abu vadybininkai pagrįstai atsakė ir paaiškino, kad tai yra meno kūriniai, kuriuos reikia interpretuoti kaip autorinius", – pasakojo A.Lydeka.

Komiteto pirmininkas ketina tartis su kitais komiteto nariais ir svarstyti, kaip elgtis toliau. Pasak seimūno, blogiausia, kas gali būti – medžiaga bus perduota teisėsaugos institucijoms.

Iš susitikimo su A.Lydeka Aras ir Egmontas išėjo labai paslaptingi ir pokalbio detalių atskleisti nepanoro. Vis dėlto E.Bžeskas prasitarė, kad kitą savaitę į pokalbį Seime turės atvykti ir pats atlikėjas Milano bei merginos, kurios fotografavosi jo albumo viršeliui. Pasak prodiuserių, jie džiaugiasi, kad Seimas į tokius dalykus kreipia dėmesį. "Mes su Aru esame vienareikšmiškai už moteris, net truputį feministai. Tikimės, kad viskas baigsis taikiai, – atviravo Egmontas. – Mes už tai, kad moterys gyvenime ką nors pasiektų, mūsų visiškai nedomina moterys tarnaitės."

Rankose – likimas

L.T. kalbintas atlikėjas Milano sakė, kad fotosesija tikrai nieko nežemina ir nediskriminuoja. Ant moterų nugarų esantys piešiniai – likimo kodas pagal fengšui, kurį sudaro keturios stichijos. "Turėjome idėją, kad aš savo rankose laikau likimą. Manau, kad sprendimas buvo labai gražus. Nejaugi popierius rankose laikyti turėjau? Kiekviena moteris yra kaip stichija, kurias laikau savo rankose", – pasakojo dainininkas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus