• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip atsikratyti “gelbėjimosi rato”?  4 

Autorius: tavokunas.lt
2010-04-25 13:00:00

Kaip atsikratyti “gelbėjimosi rato”?
jupiterimages.com nuotr.

Tai problema, kurios atsikrakyti yra itin sudėtinga. Tačiau, jei reikia ir yra noras, teks įdėti ir nemažai pastangų. Paprastai riebaliukai kaupiasi šioje srityje dėl paveldėjimo, netinkamos mitybos, sporto stokos.

Pirmiausiai, tai kaip maitintis? Ogi viskas paprasta, tik svarbu nestokoti valios. Svarbu vakarais atsisakyti angliavandenių, 2-4val. prieš miegą nevalgyti. Tinkamiausias maistas vakare yra virta vištos krūtinėlė, liesa varškė(viena arba su žalumynais), tunas, žuvis, salotos. Vakarais venkite jogurtų, kadangi juose paprastai yra nemažai angliavandenių, vaisių, kad ir kokie jie nekalti beatrodytų ir t.t. Angliavandenius stenkitės vartoti rytais ir šiek tiek dieną. Be abejo, pats laikas mažinti saldumynų bei kitų kaloringų, nesveikų produktų porcijas! Visiškai atsisakyti nereikėtų, tačiau būtų šaunu, jei šių produktų porcijas sumažintumėte iki minimumo.

Fizinis krūvis. Kas geriausiai padės deginti riebaliukus? Manau, dauguma žino, kad norint deginti riebaliukus, būtina nemažai laiko skirti kardio treniruotėms. T.y. bėgiokite, spračiai vaikščiokite, minkite dviratį ar elipsinį treniruoklį, užsiimkite aerobika. Taip pat sukite lanką, tik, žinoma, sunkų, o ne paprastą! Nepamirškite, kad riebalai pradeda degti maždaug po 20 minučių treniruotės, tad 40-60min. kardio treniruotės yra pats tas. Taip treniruotis nebūtina kasdien, užteks bent 3 kartus per savaitę.
Bet nepamirškite, kad tinkama mityba čia yra svarbiausia!
Sėkmės!
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
2010-04-26 15:59:01
Taip, vaisiai kaip ir visi kiti angliavandeniai gali virsti riebalais, jei iš jų gauta energija yra nesudeginama. Tad vaisių vakarienei rinktis norintiems sulieknėti nepatartina, tačiau... jei suvalgysite vieną obuolį ar apelsiną tikrai nemanau, kad kas nors dėl to pasikeis ar pablogės ;)
Aldona
2010-04-26 13:13:51
kad sekmingiau tirptu riebaliukai ir kartu vadinamas "gelbejimosi ratas' - butina kasdiena gauti reikiama kieki baltymu (50:50),kurie intensyvina medziagua apykaita ir raumenu mase sudegina daugiau kaloriju nei riebaline mase. Tai pat stebeti kiek isgeriate vandens, butina 1kg svorio - 30gr svaraus vandens.
Jeigu Jums reikia pagalbos, rasykit: aldingel@takas.lt arba skambinkie tel.: 8 616 30774
nes
2010-04-26 12:13:49
nes vaisiuose yra gerieji angliavandeniai, jej ju nesudeginame tai eina y kuna..taip?