• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip išsaugoti jaunystę?  1 

Autorius: Pagal nebolei.ru, Gerda Zemenskaitė
2010-09-01 09:00:00

Kaip išsaugoti jaunystę?
Jupiterimages.com nuotr.

Kai kurie specialistai – gerontologai tvirtina, kad genetiškai bet kuriam žmogui priklauso gyventi ne mažiau nei 100 metų, tačiau praktiškai, veikiant objektyviomis, o dažniausiai subjektyvioms priežastims, mūsų amžius kur kas trumpesnis. Ar yra būdas ištaisyti šią baisią neteisybę? Žinoma, kad yra. 

 

Jeigu sektume dešimčia šiame straipsnyje pateiktų rekomendacijų, gyvenimą galima ne tik prailginti, bet ir padaryti jį malonesniu.


1. Nepersivalgykite. Sumažinkite savo racioną nuo suvartojamų 2500 kcal, bent jau iki 2000kcal. Tokiu būdu Jūs atpalaiduosite savo organizmo ląsteles ir palaikysite biologinį aktyvumą. Jos greičiau atsinaujins ir organizmas taps atsparesnis ligoms. Maitinkitės subalansuotai: valgykite nedaug, tačiau maitinkinės subalansuotai ir šiukštu nebadaukite.
2. Racioną derinkite prie savo amžiaus. Pirmosios raukšlelės pas jaunas moteris atsiranda vėliau, jei į jų maisto racioną įeina riešutai ir kepenys. 40 – metėms moterims naudingi produktai, kuriuose yra beta karotinas. Balzakiško amžiaus moterims būtinas magnis, stimuliuojantis širdies darbą, taip pat ir kalcis, stiprinantis kaulus ir selenas, sumažinantis stresą. Visos šitos subtilybės puikiai žinomos kiekvienam gydytojui – dietologui.  Todėl būtina prisilaikyti šių taisyklių ir laikas nuo laiko lankytis gydytojo – dietologo kabinete.


3. Dirbkite. Mėgiamas darbas padeda išsaugoti jaunatviškumą. Tas, kuris ištisus metus dykinėja, palaipsniui nyksta.


4. Visada būkite savimi. Prasmigai gyvenantis, mąstantis ir savarankiškas žmogus, kuris visada turi savo nuomone, kur kas rečiau puola į depresiją, o tai reiškia, kad yra atsparesnis įvairiems susirgimams.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Tomas
2010-10-01 11:39:10
DĖMESIO !!!
Jau dabar registruokitės į kursą "Esu lieknas, sveikas ir laimingas" , kur be vidinės įtampos, be alinančių dietų, be milžiniškų valios pastangų, be vaistų, be maisto papildų, be operacijų, be prakaito liejimo sporto salėse, pasieksite ir labai ilgam išsaugosite idealų trokštamą kūno svorį, tapsite sveikesni, atjaunėsite, geriau jausitės, patirsite Gyvenimo džiaugsmą !!!
Užsirašyti į šio kurso nemokamą pristatymą-įvadinį užsiėmimą galite tel:
8 678 79097, 8 670 97959. El. paštas: info@laisvi.lt
Vietų skaičius ribotas !
KURSO NEMOKAMAS PRISTATYMAS VYKS 2010.10.16, ŠEŠTADIENĮ, 15 VAL. KAUNE ADRESU LAISVĖS AL. 45, 3-IAS AUKŠTAS, 306 KABINETAS. www.laisvi.lt