• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip telefonas padeda lieknėti?

Autorius: Bazilė
2013-01-12 11:46:00

Kaip telefonas padeda lieknėti?
Dreamstime nuotr.
PSO skelbia aliarmą: mobilieji telefonai vis dėlto gali sukelti vėžį!

Gali tai gali. Bet pakelkite ranką, kas dėl to ketina jų atsisakyti? Taip ir manėme – pakeltų rankų nesimato. Todėl siūlome verčiau pasinaudoti šiuo patogiu išradimu ne tik pašnekesiams, prasidedantiems kultine fraze „Labas, kur esi?“, bei SMS-ams, bet ir naudingesniam dalykui – pavyzdžiui, lieknėjimui.

Taip, telefonas gali tau padėti!

1.    Žadintuvas. Kad ir kokia stipri būtų pagunda iš ryto pamiegoti ilgėliau, šok iš lovos vos suskambėjus žadintuvui. Atsisiųsk į savo mobilųjį telefoną dainą, kuri tave labiausiai įkvepia judėti, ir naudok kaip energijos užtaisą iš pat ryto. Pvz. manajame šiuo tikslu įrašytas „The Black Eyed Peas“ gabaliukas „I Gotta Feeling“.

2.    Priminimas. Nagi, kada sunkiausia ištverti neužkandus? Vakarais? Ar kai darbe mėgaujiesi popiečio kava? Pasiruošk šioms akimirkoms iš anksto: įrašyk į savo telefoną frazių, kurios turėtų padėti susilaikyti. „Šalin rankas nuo torto!“, „Stop! Juk tu lieknėji!“, „Šitie užkandžiai nusės tau ant šlaunų!“ ir pan. Skirtingos frazės kritinėms akimirkoms mėnesiui į priekį – ir gali tikėtis, kad bent 2 kartus iš 3 jos sulaikys tave nuo klastingos pagundos. Beje, man pakeliui į darbą stovi kepyklėlė. Su visais gardžiausiais bandelių kvapais. Taigi kiekvieną rytą, 7.55, kai aš pro ją skubu į darbą, mano telefonas supypsi. Užrašas perspėja: „Šios durys – tik storuliams. Ar tau – pakeliui?“.

3.    Laikmatis. Kad ir kaip susikaupus dirbtum, pertraukėlė kas valandą sveika ne tik akims, bet ir tavo kūnui. Todėl užstačius laikmatį telefonas gali paslaugiai pranešti, kad metas pasivaikščioti ar pasimankštinti.

4.    Stot, skamba telefonas! Lašas po lašo – ir pratašys netgi tavo riebaliukus! Vienui vienintelis naudingas įprotis gali padaryti daugiau nei šimtas pažadų suimti save į rankas. Štai koks įprotis labai patiks tavo figūrai: suskambėjo telefonas – atsistok. Ir kalbėk atsistojus, pasivaikščiodama. 5 tokie skambučiai per dieną gali padėti sudeginti tiek kalorijų, kiek jų yra keliuose saldainiuose guminukuose. Ne itin daug. Bet, kaip jau minėjome: lašas po lašo...

5.    Skambutis draugui. Jis gali pagelbėti ne tik televizijos žaidime, bet ir asmeniniame gyvenime. Nuobodžiauji, norisi ko nors užkąsti ne dėl alkio, o dėl to, kad nėra kas veikti? Skambink keletą mėnesių nematytai draugei ir teiraukis, kaip jai sekasi. Paprastas „Labas, kaip laikaisi?“ padės palaikyti socialinius ryšius, o pokalbis vietoje „ko nors skanaus“ – figūros linijas.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus