• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mes - laimingos ir atsipalaidavusios!

Autorius: Živilė Mičiulytė
2008-12-15 00:00:00

Mes - laimingos ir atsipalaidavusios!
"Gamma" nuotr.
Būti laimingai ir mokėti džiaugtis - taip pat reikia išmokti. Šiame skubančiame pasaulyje reikia rasti laiko sau, sugebėti pastebėti žavias akimirkas, atgaivinti galbūt šiek tiek monotoniškus santykius su mylimuoju ir būti laimingai ne tik po darbo, bet ir jo metu.

Du būdai, kurie padės atsipalaiduoti

Pirmas. Prieš svarbų susirinkimą ar pokalbį darbe išbandykite šį pratimą, kuris padės jums pažvelgti į save iš šalies. Atsisėskite patogiai ir minutę giliai kvėpuokite.

Galvokite apie tuos dalykus, kurie jums šiuo metu kelia nerimą ir įsivaizduokite, kad juos įdedate į krepšį ir užrišate. Tada pamatykite ant jūros kranto esantį laivą, į kurį įdedate savo problemų maišą, ir stebėkite, kaip jis palengva plaukia tolyn...

Antras. Tam, kad pašalintumėte po stiprių emocijų galvoje susikaupusią įtampą, pabandykite šitokį pratimą: lėtai pakelkite pečius į viršų, lyg bandytumėte pasiekti ausis. Pabūkite tokioje pozicijoje penkias sekundes ir atsipalaiduokite. Kartokite keturis ar penkis kartus.

Keturi patarimai, kurie padės išsaugoti šypseną darbe

Pirmas. Persikelkite savo atostogų nuotaikas į darbą! Galite darbe susikurti linksmą paveiksliuką iš visų per atostogas aplankytų renginių ar muziejų bilietų. Toks meno kūrinys sukels malonius prisiminimus. Arba ant darbo stalo pasistatykite nuotaiką keliančias nuotraukas su nepamirštamomis vasaros akimirkomis.

Antras. Pirmoje dienos pusėje atlikite kuo daugiau darbų ir dirbkite kuo intensyviau. Pirma, tai padės jums atsibusti, antra, taip pajusite moralinį pasitenkinimą savo atliktu darbu ir po pietų galėsite ramiai skaitinėti tą 500 puslapių ataskaitą...

Trečias. Jei dėl ko nors esate taip stipriai susierzinusi, kad negalite dirbti, trumpam pakeiskite aplinką. Bent akimirkai atsiribokite nuo problemos, kuri jums atrodo neišsprendžiama. Ir, jeigu galite, bent trumpai pasivaikščiokite. Pavyzdžiui, nueikite įsipilti vandens į stiklinę. Šiek tiek išjudinusi kūną, padėsite išsilaisvinti ir mintims!

Ketvirtas. Venkite valgyti darbo valgykloje. Nes su draugėmis apkalbinėdama šefą ir jo sekretorę jūs nepailsėsite ir visiškai neatsiribosite nuo darbo. Per pietų pertrauką eikite valgyti viena ir įsitaisykite kur nors jaukioje kavinukėje.

Apie laimę poroje

"Jei norite būti laimingai įsimylėjusi, atsisakykite išankstinio nusistatymo", - pataria psichoanalitikė ir porų specialistė Sophie Cadalen. Į klausimą, ar galima išmokti būti laimingai su mylimuoju, psichoanalitikė atsako: "Aš verčiau pakalbėsiu apie užsimiršimą gerąja prasme. Į mane labai dažnai kreipiasi pacientai, kurie savo santykius su antrąja puse lygina su savo tėvų santykiais. Tai tiesiausias kelias į santykių pabaigą. Kai įsimylime, atsiduriame tarsi prieš tuščią popieriaus lapą ir turime atsisakyti visų savo įsitikinimų ir žinojimo, "kaip turi būti". Įsimylėjusių žmonių santykiai visada yra siurprizas, to negalima išmokti."
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus