• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pamilk save iš naujo

Autorius: lilyoffrance.lt
2009-09-11 08:01:00

Pamilk save iš naujo
dreamstime.com nuotr.
Kuomet parduotuvių lentynose galima rasti tokią gausybę įvairiausių drabužėlių, dauguma moterų ir merginų pamiršta pasirūpinti tuo, kas svarbiausia – savo oda. Neretai dailiosios lyties atstovės mano, jog daili suknytė, koketiški aukštakulniai ir keletas aksesuarų gali užmaskuoti daugumą trūkumų: išsausėjusią odą, įskirdusius kulnus, išbėrimą, spuogus, ar net „pikčiausią priešą“ – celiulitą. Tačiau šis požiūris nėra teisingas. Kiekviena turėtų minutėlei stabtelti ir susivokti, jog pats gražiausias drabužis, kurį mes moterys turime yra oda, o visa tai kas kabo parduotuvių vitrinose yra tik priemonės mūsų grožiui paryškinti.

          Jeigu jūs esate viena iš tų, kurios susimastė ir nusprendė, kad jau pats laikas žengti pirmąjį žingsnį gražios odos link, tuomet siūlome pradėti nuo natūralių odos priežiūros priemonių, kurios jums beveik nieko nekainuos ir tuo pat metu bus labai naudingos.

ODOS ŠVEITIMAS
 
Tai viena iš svarbiausių procedūrų skirtų odos priežiūrai. Ją reikėtų atlikti 1 – 2 kartus per savaitę, tam  kad pasišalintų negyvosios ląstelės, kurios odai suteikia pilkšvą atspalvį, sudaro puikiausias sąlygas spuogų atsiradimui ir neleidžia jai natūraliai spindėti. Atlikdamos šią procedūrą, jūs užtruksite vos keletą minučių, neišleisite begalės pinigų brangiems šveitikliams ir kiekvieną kartą galėsite mėgautis švelnia ir atgaivinta oda.
 
Jums tereikia turėti minkštą šepetėlį, kurio šereliai būtų pagaminti iš natūralaus pluošto ir to pakaks, kad atgaivintumėte viso kūno odą. Šveisti reikėtų sausu šepetėliu sukamaisiais judesiais pradedant nuo kojų pirštų ir kylant širdies link, tam kad būtų nuvalomos ne tik negyvosios ląstelės, bet  ir gerinama kraujo apytaka, kuri odos ląstelėms teikia pagrindinį „maistą“ – deguonį.
 
Nušveitus kojas reikėtų pereiti prie rankų ir taip pat pradėjus nuo pirštų kilti širdies link. Galiausiai ateina pilvo ir nugaros eilė. Su pilvuku nekyla jokių problemų, ko apie nugarą tikrai nebūtų galima pasakyti. Dėl sudėtingo pasiekimo nugaros oda niekuomet nebūna nušveičiama taip gerai kaip rankų ar kojų, tačiau niekuomet nebūna padėties be išeities... Jums visuomet noriai padės mylimasis, kuris ir pats akis paganys, ir jums gera padarys. Ir tik tuomet, kai viso kūno oda bus nušveista, palyskite po kambario temperatūros šiltumo dušu ir ne tik nuplaukite odos ląstelių likučius, bet dar kart palepinkit savo kraujo apytaką, kuri atsidėkos dar didesniu deguonies kiekiu jūsų odai. Tačiau nepamirškite, kad keičiantis metų laikams odai vien šveitimo ir deguonies nepakanka – jai reikia ir papildomo maitinimo. Tam mes galime pasiūlyti „Sea Spa“ ir „Florame“ kūno losjonus, kurie ne tik pamaitins jūsų odą, bet ir suteiks jai žvilgesio, bei glotnumo.
 
AKTYVUS GYVENIMAS
 
Nuolatinis sėdėjimas darbo kabinete ar namuose jūsų odai tikrai nesuteikia nieko gero, todėl būkite išradingos ir sugalvokite įvairiausios veiklos, kuri jums suteiktų galimybę bent truputį pajudėti ir pabūti gryname ore. Vietoj įprastinio kavos gurkšnojimo prie darbo stalo keletui minučių išbėkite į netoliese esančią kavinę ar parkelį, įvairius verslo susitikimus organizuokite taip pat ne darbo patalpose, o ten, kur jums reikėtų bent keletą minučių paėjėti pėstute. Lygiai taip pat reikėtų elgtis ir savaitgaliais...
 
Organizuokite iškylas gamtoje, eikite į teatrą, plaukiokite baidarėmis, žaiskite tenisą, užsiimkite kuo tik širdis geidžia, nes savaitgalis tai net 48 valandos, per kurias galima net ir kalnus nuversti. Jūsų odai visa tai yra gyvybiškai svarbu. Ir jeigu šioje vietoje jums iškyla klausimas „Kodėl?“, tai atsakome, jog yra dvi labai svarbios priežastys. Pirmoji yra ta, jog aktyviai gyvenant jūsų raumenys yra priversti judėti, o tai yra geriausias vaistas nuo celiulito bei suglebusios odos. O antroji priežastis yra ta, jog būdamos gryname ore jūs savo odai  „patiekiate patį geriausią maistą“ – deguonį, kurio koncentracija gamtoje yra kur kas didesnė nei jūsų darbo kabinete.
 
VANDUO
 
Taip kaip ir augalai, oda, negaunanti pakankamo kiekio vandens, ima „džiūti“. Ji atrodo pavargusi, praranda skaistumą, elastingumą. Norint, kad taip nenutiktų, kasdien reikia išgerti bent 2 litrus vandens, kuris valo visą organizmą, o tuo pat metu ir jūsų odos ląsteles. Be to, reikėtų prisiminti, jog puodelis kavos neatstoja stiklinės vandens, ir to jog gazuoti gaivieji gėrimai jūsų odai pridaro tik dar daugiau žalos. Tad dienos bėgyje išgėrusios 5 skardines „Pepsi“ tikrai negalite savimi didžiuotis sakydamos, jog savo odą palepinote pakankamu kiekiu skysčių. Tik tyras, kambario temperatūros vanduo gali būti pavadintas „gyvybės eliksyru“, padedančiu jūsų odai išlikti skaisčiai ir švytinčiai.
 
KOVA SU STRESU
 
 Kuomet gyvenimas lekia pašėlusiu greičiu ir jūs stengiatės skubėti labiau už jį, dažnai neturite laiko net susimąstyti kiek daug streso sutinkate savo kelyje ir kokį neigiamą poveikį jis daro jūsų odai. Lūžinėjantys nagai, skyninėjantys plaukų galiukai, ne pagal amžių susenusi oda – visa tai yra streso „kūriniai“. Pamėginkite save kasdien palepinti tuo, kas jums padeda sumažinti įtampą. Susikurkite savaitės „Antistresinį planą“:

1. Pirmadienis – karšta vonia su daugybe putų ir aliejais maitinančiais ne tik kūną bet ir sielą;

2. Antradienis – mylimojo masažas, kurio pojūčiams sustiprinti puikiausiai tiks „Florame“  masažinis aliejus;

3. Trečiadienis – arbatos su cinamonu ir rožių žiedlapiais gurkšnojimo vakaras;

4. Ketvirtadienis – grožio miego diena, kuomet gali save palepinti leisdama sau šiltai susirangyti lovoje nuo pat dešimtos valandos vakaro;

5. Penktadienis – ramus vakaras prie židinio kepant vištienos kepsnelius ir verdant karštą vyną;

6. Šeštadienis – pasivaikščiojimo miške diena, kuomet gali rinkti žemuoges ir medumi kvepiančius čiobrelius;

7. Sekmadienis – tinginiavimo diena.

Ir taip kiekvieną savaitę... Nepraėjus nė mėnesiui pačios nustebsite, kaip tokie maži dalykai gali sumažinti stresą ir kaip visa tai matosi pažvelgus jums į odą. 
 
Visa tai tik keletas būdų padėsiančių jūsų odai suspindėti. Vos pradėjusios ja rūpintis, jūs pačios pamatysite, jog yra dar koks tūkstantis kitų būdų ir kiekvieną dieną su malonumu atrasite ką nors naujo. Tereikia tik pajust tą malonumą, kai pažiūrėjus į veidrodį suspindi ne tik akys bet ir visas kūnas. Štai tą akimirką kiekviena moteris supranta, jog jos oda yra kur kas gražesnė už pačią gražiausią „Valentino“ suknelę, jog ji spindi labiau už tyriausią deimantą ir yra švelnesnė už taip kruopščiai gaminamą šilką. Štai tą akimirka moteris save iš naujo pamilsta...
 
 

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus