• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Pirmą kartą Lietuvoje – SPA dienos
Autorius: Eglė Rukšėnaitė
2011-05-10 14:17:00

Gegužės 13-15 d. Vilniuje pirmą kartą nacionalinės SPA asociacijos iniciatyva vyks paroda „SPA dienos 2011“. Jų metu prisistatys geriausi Lietuvoje SPA rinkos atstovai, sanatorijos, gydyklos bei organizacijos iš visos Lietuvos, skleidžiančios žinią apie sveikatingumo paslaugas bei sveiką gyvenseną.

„Daugelį metų Lietuvoje vykęs SPA masažo čempionatas pagaliau išaugo į parodą, renginį, kuriame plačiajai visuomenei Lietuvoje esančius sveikatinimo klodus pristatys beveik visi Lietuvos SPA atstovai. Pastebime, kad Lietuvoje sveikatingumas įgauna vis didesnę reikšmę. Žmonės pradėjo suprasti, kaip svarbu rūpintis sveikata, kol dar esi sveikas. SPA dienomis norime žmonėms priminti, kad Lietuvoje turime jau 100 metų siekiančias SPA tradicijas, visame pasaulyje garsų mineralinį vandenį, gydomuosius masažus, kuriuos šiandien labiau vertina užsieniečiai“, – teigė parodos organizatorė Eglė Rukšėnaitė.

Tris dienas truksiančiame renginyje lankytojai galės susipažinti su Lietuvos gydyklomis, nemokamai išbandyti jų teikiamas paslaugas bei dalyvauti nemokamuose seminaruose. Planuojama, kad renginyje dalyvaus bei savo paslaugas pristatys 18 Lietuvoje veikiančių sveikatinimo centrų. Organizatorių teigimu, į SPA dienas atvyks žymūs masažo meistrai. Vienas jų – masažo guru tituluojamas, visame pasaulyje žinomas, 15 SPA centrų įsteigęs, SPA masažo Pasaulio čempionato organizatorius – Andrej Igorevič Sirčenko.

„Tikime, kad apsilankę ir vietoje išmėginę SPA centrų siūlomas procedūras, paragavę gydomojo mineralinio vandens, Lietuvos gyventojai iš naujo įvertins savo prioritetus bei pradės rinktis sveiką poilsį Lietuvoje, vietoj persivalgymo ir kaitinimosi šiltuosiuose kraštuose“, – tęsė E. Rukšėnaitė.

Gegužės 13-14-15 dienomis prekybos centro „Panorama“ centrinėje aikštėje vyksiančiame nemokamame renginyje įsikurs gausybė SPA centrų stendų, kurie supažindins vilniečius ne tik su SPA centrais Lietuvoje, bet ir su jų darbuotojais – profesionaliais masažistais, kineziterapeutais. Taip pat bus galima įsigyti ir profesionalios kosmetikos, sveiko maisto produktų.

Sekmadienį, gegužės 15 d., parodoje „SPA dienos 2011“ vyks masažistų čempionatas, kurio metu masažistai demonstruos rankomis kuriamus stebuklus. Geriausiai pasirodęs vyks į tarptautinį prestižinį SPA čempionatą Maskvoje.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus