• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Projektas: „Sveika, liekna laiminga“  17 

Autorius: Ieva Barauskaitė, Moters savaitė, Eli.lt
2011-06-20 11:40:00

Projektas: „Sveika, liekna laiminga“
Organizmas – sielos namai. Vis dėlto neretai norą pasirūpinti savimi užgožia kiti rūpesčiai. Kiekviena moteris žongliruoja paskirstydama dėmesį namams, vaikams, darbui, vyrui – o sau jo nebelieka, arba lieka visai mažai. Ar pasirengę grįžti į sveiko gyvenimo kelią?

Kasdien viską suspėti stengdamasi moteris vis labiau tolsta nuo asmeninių poreikių, sutrinka jos sveikata, apninka nugaros, galvos, sąnarių skausmai, juntamas nuolatinis nuovargis, net prarandamas pasitikėjimas savimi. Bet juk gali būti kitaip!


Šiandien kreipiamės į jus, moteris. Jūs galite būti sveikos, lieknos ir laimingos, džiaugtis savo kūnu ir gyvenimu. Žinome, kad savarankiškai pakeisti gyvenimo būdą taip, jog ilgainiui ne tik sulieknėtumėte, bet ir sutvirtintumėte kūną bei apsaugotumėte organizmą – sudėtinga. Bet mes pasiryžę jums padėti.


Žurnalas „Moters savaitė“, portalas Eli.lt ir fizinės medicinos ir reabilitacijos centras „Gemma“ rengia akciją, kurios tikslas sužadinti moterų norą gyventi sveikai ir paskatinti esminius pokyčius jų gyvenime.

Organizatoriai atrinks tris moteris iš užpildžiusiųjų anketas, kurioms „Gemma“ centre bus parengtos asmeninės treniruočių ir procedūrų programos, pagal kurias tris mėnesius dirbsite su patyrusiais specialistais.


„Gemma“ – Vilniaus centre įsikūręs fizinės medicinos ir reabilitacijos centras, subūręs patyrusių medicinos profesionalų komandą. Centre naudojamos pažangios reabilitacinės priemonės ir fizinės terapijos procedūros. „Gemmos“ lankytojai naudojasi medicininėmis reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugomis. Užklupti traumų čia lankosi garsūs šalies sportininkai, kreipiasi žmonės, kenčiantys nuo nugaros skausmų, taip pat tie, kurie nori tapti sveikesni – sulieknėti, sustiprėti, išmokti gyventi sveikai. „Gemmoje“ dirba kineziterapeutai, masažuotojai, gydytojų konsultantų komanda: reabilitologai, neurologai, dietologai, logopedai, reumatologai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
daina
2011-08-20 22:35:34
aš jaučiuos sau negraži
po vyro mirties sustambėjiau nebematau džiaugsmo gyvėnimė valgau kas papuolą buna sunku kviepuotį norėčiau nors dalėlitė suteiktį sau laimės kuriuos aš neturių
wanita
2011-08-06 10:43:48
wanittt12@yahoo.com

Hello,
am a young single girl never married
seeking true love for a long term relationship
with marriage potentials,
you can contact me through ( wanittt12@yahoo.com ) so that
i will send you my photos,till
i hear from you,bye and kisses!

wanittt12@yahoo.com

nnn
2011-07-25 18:50:03
jei darot reklamą, tai bent be klaidų rašykit..."gyevnimą"