• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Projekte „Sveika, liekna, laiminga“ pirmieji aplodismentai lieknėjančiai dalyvei!  1 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-09-05 10:55:00

Projekte „Sveika, liekna, laiminga“ pirmieji aplodismentai lieknėjančiai dalyvei!
Inesa Čekolis-Ščiočina nuotr.
Mėnuo – tiek praėjo laiko nuo pirmojo susitikimo su sveikatingumo projekto „Sveika, liekna, laiminga“ dalyvėmis Renata Mažeikaite, Raminta Kličiene ir Violeta Žymantaite. Kokiomis nuotaikomis merginos gyvena? Ar projektas pateisino jų lūkesčius? Šiomis bei kitomis gyvenimiškomis temomis kalbuosi su merginomis, kurių akys švyti, o šypsenos nedingsta iš veidų. Susitikimas su sveikatingumo projekto „Sveika, liekna, laiminga“ dalyvėmis įvyko iškart po jų treniruotės fizinės medicinos ir reabilitacijos centre „Gemma“. 50 minučių sportavusios (tiek trunka treniruotė) merginos jaučiasi maloniai pavargusios.

Treniruotės metu merginoms reikia atlikti pačius įvairiausius pratimus su svareliais, kamuoliais, gumomis, gulint ir stovint. Visos trys dalyvės teigia, jog treniruočių metu geriausiai pasimato visos silpnosios kūno dalys. „Vienus pratimus atlikti lengviau, o kitiems reikia daugiau energijos ir jėgų.“ – teigia projekte dalyvaujanti mergina.

Dvi projekte dalyvaujančios merginos – Renata Mažeikaitė ir Raminta Kličienė neseniai grįžo po trumpų atostogėlių. Raminta Kličienė su vyru ir mažyliu automobiliu keliavo į Lenkiją. Moteris džiaugiasi dalyvavimu projekte ir pati teigia, jog jos būklė laikui bėgant gerėja. Jei prieš projektą Raminta savo savijautą bei sveikatą vertino penkiais balais iš dešimties tai dabar, praėjus daugiau nei mėnesiui, savo būklę ji įvertina aštuoniais balais. Raminta džiaugiasi, jog ne tik sportuoja sporto salėje su kamuoliais, gumomis ir svareliais, bet ir gauna gydomuosius nugaros masažus bei treniruotes vertikaliose voniose ir teigia, jog ryte atsikelti darosi vis lengviau, turi daugiau energijos nudirbti kasdienius darbus ir kūnas jau įprato atlikti sunkesnius pratimus sporto salėje, todėl nejunta nuolatinio nuovargio.
 
Renata Mažeikaitė atostogas su smagia kompanija leido Rumšiškėse. Tik nepamanykite, jog atostogų metu merginos tinginiavo – jokiais būdais: fizinės medicinos ir reabilitacijos centre „Gemma“ dirbanti kineziterapeutė dalyvėms davė namų darbų, kuriuos merginos turėjo atlikti kiekvieną dieną. Grįžusi po atostogų Renata Mažeikaitė kelis kartus per savaitę lankosi „Gemmoje“, kur ne tik iki sušilimo sportuoja su kineziterapeute Santa Povilaityte, bet ir mėgaujasi grožio procedūromis – Renata pirmą kartą išbandė povandeninį viso kūno masažą, kūno įtrynimą pylingu, veido kaukes, atpalaiduojamus masažus ir kūno įvyniojimus. Šiuo metu Renata Mažeikaitė savo savijautą įvertina aštuoniais balais iš dešimties, o prieš projektą – vos penkiais balais.

Projekto dalyvių mitybos reguliavimas

Kiekviena projekte dalyvaujanti mergina turi palaikyti ne tik fizinį aktyvumą, bet ir reguliuoti bei derinti mitybą. Renata Mažeikaitė sako, jog turi maitinimosi rėžimą, kiekvieną rytą būtinai pusryčiauja, o dabar, dietologei patarus, stengiasi ir kelis kartus per dieną sveikai užkandžiauti. Vaikelį auginanti projekto dalyvė Raminta Kličienė sako, jog tiek projekto metu, tiek prieš projektą, atsiradus mažyliui, stengėsi gaminti tik kuo sveikesnį maistą be riebalų bei papildomų prieskonių, todėl iš dietologės gavusi sveikos mitybos principus nė kiek nenusigando. Trečioji projekto „Sveika, liekna, laiminga“ dalyvė Violeta Žymantaitė turi antsvorį, todėl jos pagrindinis tikslas šiame projekte ne tik sustiprinti kūną, bet ir sulieknėti. Žurnalo „Moters savaitė“ komanda sveikina Violetą, mat per pirmąjį sveikatingumo projekto „Sveika, liekna, laiminga“ mėnesį , jai pavyko sulieknėti keturiais kilogramais ir dviem šimtais gramų! Šaunuolė, Violeta, taip ir toliau!
 
Violeta, paklausta, kas šiame projekte yra sunkiausia atvirauja, jog daugiausiai laiko iš jos atima maisto gaminimas. Iki projekto mėgdavusi maitintis pusfabrikačiais arba jau pagamintais patiekalais mergina teigia, jog gavusi mitybos planą kiekvieną vakarą gamina sau maistą kitai dienai ir nenukrypdama nuo dienos rėžimo stengiasi tris kartus valgyti pagrindinius patiekalus ir du kartus užkandžiauti. Prieš ateidama į projektą, Violeta Žymantaitę savo būklę įvertino šešiais balais iš galimų dešimties, o šiuo metu – aštuoniais, kaip ir kitos projekto dalyvės. Akivaizdu, Violetai puikiai sekasi ir žingsnelis po žingsnelio ji artėja link savo tikslo – minus trylikos kilogramų.
Geras žodis fizinės medicinos ir reabilitacijos centrui „Gemma“

Visos trys dalyvės Renata Mažeikaitė, Raminta Kličienė ir Violeta Žymantaitė yra labai patenkintos dėmesiu, kurį gauna iš fizinės medicinos ir reabilitacijos centre „Gemma“ dirbančio personalo ir tikisi, jog nepritruks ryžto, noro ir jėgų dar du mėnesius dalyvauti sveikatingumo projekte „Sveika, liekna, laiminga“.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos centro „Gemma“ direktorė, reabilitologė Gintarė Vaitkienė
 

Fizinės medicinos ir reabilitacijos centro „Gemma“ direktorė Gintarė Vaitkienė teigia, jog per mėnesį (tiek trunka sveikatingumo projektas) regi pastebimų pokyčių ir džiaugiasi dalyvių ėjimu į priekį. Vienai projekto dalyvei Renatai Mažeikaitei, kuri skundėsi nuovargiu ir juntamu diskomfortu, fizinės medicinos ir reabilitacijos centre „Gemma“ šiuo metu yra atliekamas visas grožio procedūrų kompleksas, Ramintai Kličienei ir toliau numatomi jai itin patinkantys nugaros masažai ir vertikalios vonios, na o Violetai Žymantaitei ir toliau bus sėkmingai taikoma lieknėjimo programa, kuri duoda itin puikių rezultatų. Gintarė Vaitkienė sveikatingumo projekto dalyvėms linki ištvermės, ryžto, užsispyrimo ir tvirtumo žengiant link užsibrėžto tikslo.

Kineziterapeutė Santa Povilaitytė
 

Paklausta, kaip šiuo metu jaučiasi merginos, džiugiu balsu fizinės medicinos ir reabilitacijos centre „Gemma“ dirbanti kineziterapuetė Santa Povilaitytė atsako, jog šiuo metu merginos jaučiasi daug geriau nei pirmosios treniruotės metu, jų kūnas tvirtėja ir stiprėja ir laikui bėgant, kiekviena mergina gali atlikti vis sudėtingesnius pratimus. Treniruočių metu atliekami pratimai skirti probleminėms vietoms, daugiausiai – skaudančiai nugarai, tačiau apkrovą gauna ir kitos raumenų grupės. Fizinės medicinos ir reabilitacijos centre „Gemma“ dirbanti kineziterapeutė Santa Povilaitytė teigia, jog geri rezultatai priklauso tik nuo pačių merginų užsispyrimo, ryžto ir noro eiti į priekį.
Žurnalas „Moters savaitė“ džiaugiasi matydama besišypsančius projekto dalyvių veidus, linki sėkmės ir užsispyrimo, o savo ištikimiems skaitytojams primena, jog apie projekto „Sveika, liekna, laiminga“ eigą galite skaityti kiekvieną savaitę. Taip pat Jūsų laukia įdomūs ir informatyvūs pokalbiai su fizinės medicinos ir reabilitacijos centre „Gemma“ dirbančiais medikais.
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
RASA
2011-09-20 17:03:57
okur tai viksta kokem mieste ar tai mokama