• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Supermaistas  3 

Autorius: Eglė Zubkauskaitė
2011-10-24 11:10:00

Supermaistas
Visi žinome, kad šių laikų maisto produktai, perėję apdorojimo, perdirbimo, genetinių mutacijų ir cheminių trąšų atakų procesus, visiškai neprimena tų maisto produktų, kuriuos valgė prieš mus gyvenusios kartos. Todėl nieko keisto, jog net ir nebadaudami, o normaliai besimaitindami, mes nesugebame suteikti organizmui visų reikalingų vitaminų ir mineralų. Kita vertus, kuo toliau, tuo labiau stebimės, jog sintetinių maisto papildų rijimas saujomis teigiamų rezultatų irgi neatneša.

Kol vieni skaito skirtingų specialistų referatus apie maisto papildų naudą ar žalą, jų būtinybę ar absoliutų ignoravimą, kiti tiesiog ieško...supermaisto.

Kas tai yra? Apie tai kalbiname supermaistu prekiaujančios bendrovės „JRM Baltic“ vadybininkę Aistę Poškutę.


Supermaistas – skamba tarsi iš fantastikos srities...

Na, turint omenyje šių dienų gamtos užterštumą, užauginti ir pateikti vartotojui tokį maistą yra beveik aukštosios technologijos. Nes supermaistas - tai ypatingos kokybės produktai, kurie yra auginami išskirtiniuose natūraliuose ūkiuose, nenaudojant jokios chemijos, neapdorojami termiškai, sekami ypatingai griežtos kontrolės sistemos – nuo produkcijos užauginimo iki sandėliavimo.

Jūsų įmonė prekiauja kompanijos „Victus Vital“ produktais. Kokia tai kompanija?

„Victus Vital“ produkcija yra tarp sparčiai augančių supermaisto ir natūralių produktų ženklų Europos Sąjungoje. „Victus Vital“ susikūrė Helsinborge, Švedijoje ir yra atstovaujama Suomijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Lietuvoje bei Olandijoje ir taip pat siekia daugiau atstovaujančių šalių Europos Sąjungoje. Taigi, „Victus Vital“ ženklas užtikrina, kad visi produktai atitinka visus Europos Sąjungos maisto kokybės standartus, kurie garantuoja maksimalią saugumo ir kokybės kontrolę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
2015-01-11 22:27:29
vartoju jau kokius du mėnesius - skirtumas tikrai jaučiasi. Veikti pradeda per 15-30 minučių, poveikis tęsiasi 6 valandas ir ilgiau. Tik stimuliacija vartojant Spedrą vis tiek būtina.
Donatas
2015-01-11 22:26:56
paprasta naudot, efektyvu... ir saugu. Yra visose vaistinėse. Nesunku įsigyti ir be recepto - tik reikėtų dozę žinot (ji gali svyruoti nuo 50 iki 200 mg). Paprastai skiria 100 mg. Negalima suvartoti daugiau kaip vienos dozės per parą, jeigu dozės didelės - pertraukos turėtų būti didesnės.
Donatas
2015-01-11 22:24:46
aš jokio maisto nepavadinčiau supermaistu. Ir visokiais ten "afrodiziakais" netikiu. Kas veikia - tai vaistai. Tiems, kas turi bėdų dėl potencijos, nepatarčiau gydytis dažovėmis ar arbatomis - kreipkitės į specialistus, pasikonsultuokit, išrašys vaistų - tikrai bus geriau. Ir išrašys nebūtinai kokios viagros - yra naujesnių ir saugesnių alternatyvų. Spedra, pvz.