• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sveikatingumo projekto dalyvių triumfas

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-11-08 10:22:00

Auksinį spalio rytmetį, kai gamta puošėsi žvilgančiais lapais, o saulė nesiliovė šildžiusi, sveikatingumo projekto „Sveika, liekna, laiminga“ dalyvės Violeta Žymantaitė, Raminta Kličienė ir Renata Mažeikaitė susirinko į naująjį fizinės medicinos ir reabilitacijos centrą „Gemma“ Antakalnyje, Bistryčios gatvėje.

Šiame naujajame Gemmos centre sveikatingumo projekto dalyvėms buvo padarytas profesionalus makiažas ir fotosesija. Visos merginos atrodė nuostabiai, sunku nepastebėti matomų rezultatų.

Sveikatingumo projekto dalyvės neatpažįstamai pasikeitė. V. Mažeikaitė per tris mėnesius sulieknėjo 10,6 kilogramų, jos akys švyti ir ji nejuokais mąsto apie pasimatymus ir naują gyvenimą! Violeta sako visiškai pakeitusi savo garderobą. Seni merginos džinsai jai visiškai netinkami, o nauji drabužiai – tai trumpos suknelės ir sijonėliai. Mergina spinduliuoja ir džiaugiasi pokyčiais. Už pasikeitimus mergina dėkinga visai „Gemmoje“ dirbančiai profesionalų komandai.
 
Specialiai fotosesijai projekto dalyvėms makiažą padarė vizažistė Jolanta Jermakova, nuotraukos - Inesos Čekolio Ščiočinos.
 

Renata Mažeikaitė sveikatingumo projekto pradžioje skundėsi veriančiais nugaros skausmais ir greitu nuovargiu. Sudalyvavusi tris mėnesius trukusiame projekte Renata sako, jog jaučiasi sutvirtėjusi, ne taip greitai pavargsta ir turi daug daugiau energijos, nei prieš projektą.
 

Raminta Kličienė – vaikutį auginanti ir į darbą, po motinystės atostogų skubanti mama, pasikeitė neatpažįstamai. Profesionalus makiažas, nauja šukuosena ir stilingi drabužiai Ramintą sugražino dešimčia metų atgal.
 

Visos trys projekto merginos džiaugiasi, kad kaip tik jos ištraukė laimingą bilietą ir buvo pakviestos dalyvauti šiame projekte. Merginos nedvejodamos pildytų anketą dar sykį ir su malonumu vėl, nuo pradžių, dalyvautų projekte.

Trys mėnesius trukęs sveikatingumo projektas tėra tik pradžia į esminius merginų pokyčius gyvenime. Fizinės medicinos ir reabilitacijos centro „Gemma“ atstovai visoms trims merginoms padovanojo nemokamus pusę metų trunkančius apsilankymus centre ir galimybę visiškai nemokamai sportuoti. Taip pat merginos su antrosiomis pusėmis pasirinktu metu galės pasilepinti savaitgaliu dviem naujai įsikūrusiame Gemmos centre Antakalnyje, Vilniuje. Merginos su mylimaisiais čia galės mėgautis SPA procedūromis ir visais kitais centre teikiamais malonumais.

Sveikatingumo centre „Gemma“ susirinkę medikai negailėjo gerų žodžių dalyvėms, džiaugėsi jų pasikeitimais ir visi linkėjo tęsti pradėtus darbus ir nesustoti vietoje.
 

Fizinės medicinos ir reabilitacijos centro „Gemma“ vadovė Gintarė Vaitkienė sakė, jog svarbiausias merginų žingsnis šiame projekte – pats pirminis – anketos užpildymas. Tai padariusios merginos žengė patį svarbiausią žingsnį, nes jos suprato, norinčios pakeisti savo gyvenimą. Gintarė Vaitkienė visoms dalyvėms linki toliau nesustoti, kiekvieną dieną siekti savo užsibrėžto tikslo. Per tris mėnesius, kiek truko sveikatingumo projektas, susiformavo tam tikri įgūdžiai bei įpročiai, kaip reikia teisingai gyventi ir į ką kreipti dėmesį, todėl Gintarė Vaitkienė nuoširdžiai linki merginoms ir toliau nepaleisti šių įpročių.
 

Su merginomis dirbusi kineziterapeutė Santa Povilonytė sako, jog dalyvių pokyčiai ne tik vizualiai matomi, bet ir psichologiškai – merginos nesiliauja šypsotis, jų akys žiba, o dalyvių kūnai, anot kineziterapeutės, ypač sustiprėję. Santa merginoms linki sportuoti nemechaniškai, visus treniruočių judesius atlikti su šypsena ir suvokiant, kuo jie svarbūs. Taip pat Santa tikina, jog „Gemma“ merginoms visada bus pati stipriausia palaikymo komanda, kuri ves merginas reikiama kryptimi.
 

Moters savaitė kiekvienai merginai asmeniškai įteikė diplomus, kuriuose minimi patys svarbiausi pokyčiai – Violetai, kaip labiausiai sulieknėjusiai, Ramintai, kaip labiausiai atsigavusiai(?), Renatai, kaip labiausiai pasveikusiai.

Visai netikėtai ir labai greitai, tarsi viena diena, prabėgo tris mėnesius trukęs sveikatingumo projektas. Atsisveikinimas su merginomis buvo gana liūdnas – pripratome viena prie kitos, susidraugavome, o dabar staiga viskas ima ir pasibaigia. Merginos, nereikia pamiršti, jog šis projektas – tai tik Jūsų naujo ir sveiko gyvenimo pradžia, todėl linkime, kad ji būtų tik pati šviesiausia ir laimingiausia!
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus