• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vyrams patinka Christinos Aquileros pakitusios kūno formos  1 

2008-04-29 00:00:00

Vyrams patinka Christinos Aquileros pakitusios kūno formos

Be reikalo moterys nerimauja dėl pakitusių kūno linijų po gimdymo. Pažvelkite į Christiną Aquilerą – po pirmojo kūdikio gimimo pop žvaigždė atrodo trykštanti sveikata ir demonstruoja puikų kūną. Ir kas pasakys, kad ji tapo mažiau seksuali? Netgi atvirkščiai, dainininkės reitingai vyrų žurnalo FHM sudarytame seksualiausių moterų sąraše pakilo ir ji atsidūrė viršūnėje.

Aquilera prisipažįsta, kad jos svoris krinta dėl kūdikio maitinimo krūtimi. Atlikėja, kuri neseniai tapo mama, tikina, kad papildomi kilogramai tirpsta savaime – po kiekvieno kūdikio pamaitinimo ji jaučiasi tarsi pabuvojusi sporto salėje.

Pati dainininkė sako esanti patenkinat savo pakitusia figūra ir kol kas neketina numesti daugiau svorio. Tiesa, verta paminėti, kad kilogramai, priaugti nėštumo metu, pasiskirstė būtent ten, kur reikia – pop žvaigždė nepavargsta pozuoti fotografams demonstruodama rūbus su itin atvira dekoltė.

FHM žurnalo redaktorius Chrisas Bellas sako: "Akivaizdu, jog vyrai balsavo už seksualiausias moteris nežiūrėdami ar jos turi vaikų ar ne, tiesiog atkreipė dėmesį į žvaigždžių populiarumą bei jų demonstruojamą gundantį kūną". Žurnalo rengėjai pastebėjo, jog jaunosios įžymybės mamos šį kart buvo ypač populiarios tarp rinkėjų. Christinos Aquileros pavyzdys tai patvirtina.

Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
rube
2010-06-04 01:17:28
Sveiki! Girdėjote apie tinklalapį, kuriame dalina daiktus nemokamai [Lockerz.com]? Jokios gudrybės ten nepastebėjau. Truputį papasakosiu kas ten vyksta: renkame taškus, kuriuos keičiame į puikius daiktus. Pvz: iPod Nano - 300 taškų, puikus fotoaparatas - 500 taškų. Kompiuteriniai žaidimai po 100 taškų. Yra tikrai labai daug įvairių daiktų, išsirinktų kiekvienas.
Už prisijungimą gauname 2 taškus, už ats. į klausymą taip pat. Tik prisiregistravus duoda sužaisti žaidimą, kuriame iškart galima surinkti daug taškų. Už pakviestą draugą 2 taškai. Vėliau šie taškai pradeda dvigubėti.
Ir čia nėra jokios apgaulės. ;) Gal pabandykite užsiregistruot, nieko neprarasite, o gausite puikių daiktų nemokamai, už tai, kad išreiškiate savo nuomonę!
Galima užsiregistruoti tik su pakvietimu. Jei susidomėjai, rašyk man: rubiuke@draugas.lt
P.S. liko tik keli pakvietimai.