• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Agnei Jagelavičiūtei valgis patinka labiau nei intymus vakaras lovoje
Autorius: TV3
2009-11-28 16:45:00

TV3 nuotr.
Šį antradienį „Rožių kerų“ laida priblokš atvirumu. Pirmą kartą žiūrovai pamatys diskusiją be cenzūros. Žvaigždžių užgaidos neliks nepastebėtos – vienos dalyvės pasinaudojo suteiktu šansu laidoje išsisakyti ar paneigti geltonojoje spaudoje sklandančius gandus, o kitos – ne. Karšta tema pareikalavo net ir ginčų. Dalyviai sunerimo, kad kai kurių nepriimtos žaidimo taisyklės gadina patį žaidimą.

„Kuri iš dalyvių karščiausia lovoje?“ – tokį klausimą išgirs į TV3 žaidimo „Rožių kerai“ studiją susirinkusios moterys.
„Yra daugybė kriterijų, pagal kuriuos galėtume spręsti, kuri moteris  karšta lovoje. Vieniems tai gali būti apranga, elgesys ar net žvilgsnis. Kartais, žinoma, moterų išorė gali būti apgaulinga. Pagal kokius požymius vyrai ir moterys įvertins vieni kitų aistrą, sužinosite jau visai netrukus“, – gruodžio 1 dienos intriguojančią „Rožių kerų“ laidą pristato vedėjas Leonardas Pobedonoscevas-Leo.

Savo devynetuką garsiai pristatydama Agnė Jagelavičiūtė, nors save laiko tobula meiluže, sau skirs aukso viduriuką.
„Aš esu tobula meilužė – neturiu jokių tabu, esu tolerantiška. Manau, kad sava moteris vyrui turi būti ir nekalta mergelė, ir purvina prostitutė. Moku ir darau tai labai gerai. Tačiau nelaikau to svarbiausiu dalyku savo gyvenime. Kitaip sakant, valgymas man patinka labiau“, – atvirai save apibūdins Agnė.

Tiesa, ne tik ji viena studijoje prisipažins, kad yra daug svarbesnių dalykų nei lova. Šios dalyvės prisipažinimas daug kam bus visiškai netikėtas. Kuri tai prisipažins, sužinosite „Rožių kerų“ laidoje antradienį, 20.10 val.

Kad tema iš tiesų intriguojanti, paaiškės tuomet, kai Violeta Tarasovienė ims protestuoti prieš tokį klausimą ir sakys, kad fantazuoti ji tikrai nežada. Ji ne kartą paminės, kad tai yra tik dviejų žmonių reikalas, todėl kitų porų asmeniniai reikalai neturėtų būti aptarinėjami.

„Aš žinau, kokia esu“, – nepasaint nepasitenkinimo, įrašiusi save į pirmą vietą, pareikš ji.

Viktorija Perminaitė atsisakys nuo konkretesnių komentarų, nes pabijos, kad šią laidą gali žiūrėti jos močiutė.

„Manau, kad žmogaus būdas nenusako to, kas vyksta tarp dviejų žmonių, kai niekas nemato“, – pastebės mergina.

Tuo tarpu Natalija Zvonkė, nepaisant to, kad jos vyras antradienio vakarą užims baltojo džentelmeno kėdę, pareikš, kad mylisi tik prasčiokai.

„Nesiruošiu čia spinduliuoti ir rodyti savo seksualumą, nes turiu vyrą. Spinduliuoju tik jam ir nesvarbu, kad Zvonkus yra pasakęs, jog Zvonkė priklauso liaudžiai“, – atvirai kalbės Natalija.

Žinoma, šioje laidoje nebus apsieita ir be vyrų komentarų. Kas ir ką pavadins „malka“ ir kodėl Džiugas Siaurusaitis pirmą vietą skirs Ingai Valinskienei, sužinosite jau šį antradienį.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus